Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

FOTO/ Zbulohet se kush ishte këngëtarja që këndonte në lokalin ku ndodhi masakra në Vlorë

VLORË- Në lokalin që mbrëmjen e djeshme u shndërrua në një vend krimi, pas të shtënave me armë zjarri në zonën e ‘Ujit të Ftohtë’, ku një person humbi jetën dhe u plagosën 3 të tjera, këndonte dhe një këngëtare.

‘BalkanWeb’ mëson se ka qenë Blerina Balili, ajo që këndonte në lokalin ‘Fiks Fare’ gjatë kohës që ndodhi ngjarja, por fatmirësisht nuk u lëndua.
18033132_1911082452501341_6556992766572896435_n
Madje këngëtarja kishte njoftuar në faqen e saj të ‘Facebook’-ut se do të këndonte mbrëmë në atë lokal, ku humbi jetën 33-vjeçari Ergys Gjioveshajn dhe u plagosur Arta Luka, Florjan Hila dhe Arsonel Llanaj. Lokali në fjalë njihet për netët me muzikë live.
(ed.me/BalkanWeb)


Komente ( 1 )

  • une

    zbulohet ghithashtu dhe fakti me i rendesishem qe lokali ka dy banjo dhe njera prej tyre eshte 32 metra katrore . per madhesine e banjos tjeter lajmi do publikohet neser sepse prokuroria po ben matjet .

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .