Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

FOTOT/ Ja në cilin plazh të jugut po i kalojnë pushimet zyrtarët e PD-së dhe LSI-së

asg

Sokol Dervishaj, ministër i Transporteve nga radhët e LSI-së, është parë fundjavën e kaluar në plazhet e Dhërmiut. Edhe ai, si shumë kolegë të tij, ka zgjedhur Jugun e Shqipërisë për plazh.

Siç e shikoni nga fotoja, ka diçka të veçantë te Dervishaj dhe bashkëshortja. Ata nuk hequr dorë nga pija e tyre e preferuar, vera, madje edhe me gotat e duhura, ndërkohë që në plazh njerëzit më së shumti pijnë birra.

v4-(1)

Bashkëshortja e Dervishajt, është një emër i njohur. Ajo është ish-Miss Albania, Sidorela Kola, e cila vijon të ruajë sharmin e miss-it. Edhe Luan Rama është parë fundjavën e kaluar bashkë me familjen e tij.

v6-(1)

Ndriçim Babasi

Këto kohë nuk ka qenë shumë aktiv në politikë. Ndriçim Babasi, dikur deputet i Partisë Demokratike, mesa duket as plazhin nuk e ka filluar si shumë të tjerë, bashkë me fillimin e verës. Tani që jemi në muajin e fundit të verës, ai ka preferuar të kalojë fundjavën në Dhërmi bashkë me familjen.

v10

Babasi shfaqet akoma shumë i bardhë në trup, që të lë të kuptosh se dielli i Dhërmiut do ta shohë për herë të parë këtë verë. Të shohim se sa aktiv do të jetë në jetën politike tani që Partia Demokratike ka bërë ndryshime në strukturë./panorama

 (e.f/BalkanWeb)


Komente ( 6 )

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .