Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Fotot/ Negociatat e natës, kjo është salla ku u “kyçën” Rama dhe Basha

salla_e_mbledhjeve_te_grupit

“BalkanWeb” mësoi nga burime pranë Kuvendit se dy liderët, Edi Rama dhe Lulzim Basha kanë lëvizur nga salla “Pjetër Arbnori” apo siç njihet ndryshe salla e Byrosë, ku u mbajt tryeza e partive parlamentare, për të vijuar negociatat në një tjetër ambient ngjitur me të, respektivisht në sallën ku zhvilloheshin dikur mbledhjet e grupeve parlamentare.

salla_byrose_3079_0

Salla e Byrosë së Kuvendit ku nisën negociatat kokë më kokë Rama-Basha

“BalkanWeb” sjell edhe fotot e ambjenteve të brendshme të këtyre sallave ku nisi fillimisht e mandej ku vijuan negociatat Rama-Basha.

Një aludim është për shkak të tre kamerave që ndodheshin në sallën e mëparshme ku biseda mund edhe të ishte e aksesueshme për palë të treta dhe intimitetin që ofron salla e dytë ku thuhet se ka një distancë të largët dhe nuk ka kamera.

salla_e_mbledhjeve_te_grupit

Salla e mbledhjes së grupeve parlamentare që u zgjodh nga Rama e Basha për të vijuar negociatat

(BalkanWeb)


Komente ( 1 )

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .