Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Fushë-Krujë, i moshuari u drejton thikën dy të rinjve, u zunë për shitjen e shalqinjve (Video)

136

FUSHE-KRUJE- Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Fushë-Krujë. JOQ ka publikuar sot një video ku shihet se si një i moshuar, mban në dorë një thikë, ndërsa përball tij ndodhen dy të rinj.

Në videon mund të shihet momenti kur të rinjtë i vërsulen të moshuarit.

Sipas raportuesit thuhet se personat kanë qenë duke shitur ballë për ballë shalqinj dhe konkurrenca ndoshta ka bërë që ata të përleshen mes tyre.
(ed.me/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.