Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
14:00

Brazil - Kosta Rika

RUSI 2018
17:00

Nigeri - Island

RUSI 2018
20:00

Serbi - Zvicër


“Gëzuar ditëlindjen trëndafil”, moderatorja e njohur shqiptare pozon nudo (Foto)

roza-2

TIRANE –  Roza Lati imiton aktoren protagonist tek filmi i famshëm hollivudian “American Beauty”. Sot prezantuesja simpatike feston 30-vjetorin e saj dhe me këtë rast ka vendosur të realizojë një set fotosh dhe një video nudo.

roza-e

Në të ajo shfaqet e zhveshur duke mbuluar pjesët intime me trëndafila tamam si aktorja në filmin e njohur. Dhe kjo është vetëm një nga mënyrat e çmendura që, ajo ka zgjedhur për të festuar ditëlindjen e saj.

nudo

Por, dita sapo ka filluar kush e di sa surpriza të tjera të këndshme e presin atë! Fotot dhe videoja janë postuar vetë nga Roza në profiling e saj në Instagram.

amerikan

Aktorja e “American Beauty”32109

21
(BalkanWeb)