Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Gigi Bufon, mëngjes i ëmbël dhe shtrëngim duarsh me Ilarian

Shpërthen pasioni edhe gjatë mëngjesit në bar për Gigi Buffon dhe të fejuarën e tij Ilaria D’Amico.

Pas suksesit në Kupën e Italisë portieri i Juventusit vazhdon të tregojë dashurinë e tij për gazetaren.

E përjavshmja Chi i ka fotografuar teksa çifti po konsumon mëngjesit dhe të dy shtrëngojnë duart me njëri-tjetrin. Me to edhe i vogli Leopoldo Mattia.
(da.xha/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .