Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi

RUSI 2018
16:00

Arabi Saudite - Egjipt

RUSI 2018
20:00

Spanjë - Marok

RUSI 2018
20:00

Iran - Portugali


Gjendet në mes të rrugës i gjakosur në kokë e fytyrë, burri nga Librazhdi niset me urgjencë në spital

ambulance-naten-c1200x600-735x400

LIBRAZHD – Një person është gjendur i plagosur në qytetin e Librazhdit mbrëmjen e sotme. I plagosuri është gjendur në aksin Librazhd-Prrenjas, i gjakosur në kokë e fytyrë nga plagët e marra.

Sipas policisë, dyshohet se personi në fjalë,i seksit mashkull ende i paidentifikuar, mund të jetë aksidentuar nga ndonjë automjet. Ngjarja ndodhi në fshatin Xhyrë.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje, dhe po punohet për zbardhjen e situtatës. Paraprakisht raportohet se personi është në gjendje të rëndë dhe është transportuar për në spital.

(e.f/BalkanWeb)


Komente ( 1 )

  • I kam ra disa here policise dhe nuk meeshte pergjigjur ne telefon.
    Nga ora 8:00 deri ne oren 8:15 i ka rene policise sepse po ne te njejtin vend nje person i veshur me xhinse i moshes rreth 30 vjec me pak mjekerr ju dilte makinave para per ti ndaluar. Nuk e di arsyen.
    InshAllah eshte mire.