Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Greta Koçi ndryshon ngjyrën e flokëve, ja si duket këngëtarja me look-un e ri

Greta Koci ka ndërruar look duke i shndërruar flokët e saj nga të zinj në të kuqe.

Këngëtarja e njohur e cila ka bërë një ndryshim drastik duket shumë bukur me modelin e ri me balluke.

Me një fustan ngjyrë bezhë, Greta duket shumë e veçante dhe me stil.
(da.xha/BalkanWeb)


Komente ( 8 )

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.