Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Gruaja nga Tirana rreh djalin në mes të rrugës, njerëzit bëjnë sehir (VIDEO)

screenshot-1_1503129257-5550566

Një video e rëndë është publikuar ditën e sotme nga JOQ.al. Një qytetarë ka dërguar një video të filmuar në zonën e “Don Boskos” në kryeqytet, ku një nënë shihet teksa shtrin në tokë fëmijën e saj të mitur dhe më pas e godet me shpulla.

Të qarat e fëmijës të rrëqethin mishin, e megjithatë edhe njerëzit pranë tregohen indiferentë.

Rasti ka ndodhur ditën e djeshme, ndërkohë që nuk dihen arsyet që e kanë çuar nënën të rrahë djalin e saj në mes të kryeqytetit.

Megjithatë, për çfarëdo lloj arsye, e pafalshme ajo që kjo nënë ka bërë.

(BalkanWeb)


Komente ( 6 )

 • Kam ritur dy femije dhe kurre nuk me ka vajtur mendja tu jap ndonje shpulle. Femija eshte krim te rrihet ne shtepi apo rruge sado I mbrapshte qofte.

 • Po ti more –langaraq komentues-ae di qe po dhunove femijen –jashte shtetit ta marrin kujdestarine le ta kesh tendin ,po keto tek ne ligje nuk ka njerzit jane –qullace –si puna tende tregohen indiferente ..

 • Shyqyr qe ju kane ren telefonat ne dore ju pika lajmeve tuaja

 • Po ku ka mama shqiptare qe nuk e ka rrahur te pakten nje here femijen e vet!?. Ja ka sjell ne maje te hundes ndoshta duke i kerkuar ndonje gje te pa mundur. Nejse histori normale shqiptaresh po nje pyetje kisha une, qe kur Don Bosko qenka mesi i kryeqytetit.????

 • @micky, eshte vertet qe ne shqiperi rrahja eshte mjet “edukimi” dhe te gjithe ne njefare menyre edukojne ne kete menyre njeri-tjetrin. Kjo nuk do te thote qe eshte e ligjshme dhe as normale. Ai femij kur te rritet do te vere dike tjeter poshte dhe do ta godasi me sa force ka. Ndoshta mund te godasi dhe nenen e vet!!!

 • Ik ere s
  Cdo nene e rreh femijen.
  U bene te gjithe spiuna se kane nje tel ne dore dhe skane cbejne gjithe diten.
  Fuck JOQ qe i publikon thjesht per publicitet.Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.