Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

‘Gylseren’ prezanton motrën, shihni sa ngjajnë

Aktorja turke, Nurgül Yeilçay njohur tek ne si “Gylseren”, në filmin ‘Fate të kryqëzuara’ ka prezantuar motrën e saj.

Ajo quhet Hacer Ye?ilçay dhe është me e madhe se “Gylsereni”.

Aktorja njihet si femër e bukur, por edhe motra e saj ngjan shumë me të.

Nga fotoja duket se motrat kanë buzëqeshjen dhe sytë e njëjtë.
(da.xha/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .