Halle Berry ka bërë publike lidhjen e saj me Alex Da Kid!

Aktorja 51-vjeçare thuhet se është në lidhje me muzikantin britanik prej dy muajsh dhe së fundmi në rrjetet sociale ka publikuar foto me të.

“Ata janë bashkë prej dy muajsh dhe u takuan përmes disa miqve”, ka thënë një burim për E! News.
(da.xha/BalkanWeb)

Etiketa: