Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Heidi Klum reklamon linjën e saj, 44-vjeçarja lë në hije modelet e reja

SHBA – Çdo modele që mund të ketë gjysmën e moshësh së Heidi Klum do t’i kishte zili forma e 44-vjeçares.Modelja gjermane zbuloi fotot e reja për linjën e saj të të brendshmeve “Heidi Klum Intimates”, dhe duhet thënë që ishin thjesht spektakolare.

Supermodelja 44-vjeçare tregon vërtetë që nuk njeh moshë dhe është e gatshme të sfidojë këdo nga 20-vjecaret. Mamaja e katër fëmijëve i ka ngritur temperaturat në qiell dhe jemi të bindur se me një fushatë si kjo, dyqanet do të boshatisen në kohë rekord shkruan Daily Mail.
(er.cu/BalkanWeb)