Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari

Horoskopi për ditën e sotme 10 janar 2017

horoskop

Dashi
Ditë me fat do jetë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Do i zgjidhni sa hap e mbyll sytë të gjitha problemet që keni pasur dhe do ndiheni më të çliruar. Beqarët nuk do ndihen aspak gati për të ndryshuar statusin dhe do preferojnë të qëndrojnë në qetësi. Me shpenzimet duhet të jeni të kujdesshëm dhe të organizuar, sepse atëherë kur nuk e prisni mund t’ju dalin probleme.
Demi
Sot do jetë ditë shumë më e favorshme për beqarët sesa për ata që janë në një lidhje. Të vetmuarit do e gjejnë më në fund personin me të cilin do kalojnë jetën, ndërsa të tjerët do kenë një ditë tërësisht normale. Duhet të prisni edhe pak ditë për të pasur ndryshimet e ëndërruara. Në planin financiar do vendosni rregull dhe gjendja do fillojë të normalizohet.
Binjakët
Ditë e jashtëzakonshme do jetë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Planetët do i keni aleatë shumë të fortë dhe emocionet kanë për të qenë super të forta me kalimin e orëve. Beqarët duhet t’i bëjnë sytë katër, pasi personi ideal do të shfaqet kur nuk e presin. Me shpenzimet tregohuni të matur nëse nuk doni të gjendeni në situata të vështira.
Gaforrja
Nëse jeni në një lidhje, mund të mërziteni gjatë kësaj dite, pasi ka për të qenë një ditë rutinë dhe pa ndonjë emocion të veçantë. Beqarët nga ana tjetër do realizojnë njohje që në mëngjes dhe do kenë një ditë fantastike. Shumë gjëra kanë për të qenë ndryshe për ta. Në planin financiar situata do jetë më e qëndrueshme se më parë, por jo aq e mirë sa do të donit.
Luani
Ditë mjaft e veçantë do jetë kjo e sotmja për të dashuruarit. Do merrni disa vendime mjaft të rëndësishme, të cilat do jua ndryshojnë jetën përgjithmonë. Beqarët nuk do jenë ende të sigurt për hapat që duhet të hedhin dhe do hezitojnë. Në planin financiar nuk duhet të ndërmerrni rreziqe edhe sikur gjendja të jetë e qëndrueshme sepse nuk është ende momenti i duhur.
Virgjëresha
Do jeni mjaft sensualë sot ju të dashuruarit dhe marrëdhënia me partnerin do përmirësohet tej mase. Beqarët do kenë një ditë të veçantë dhe të mbushur me emocione të jashtëzakonshme. As vetë nuk e kishin imagjinuar se gjithçka do ju ndryshonte kaq shpejt. Buxhetin duhet ta organizoni më mirë, në mënyrë që gjendja të ketë akoma më tepër përmirësime.
Peshorja
Do e mbroni nga çdo gjë jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite dhe marrëdhënia me partnerin ka për të qenë e jashtëzakonshme. Shumë persona do ju kenë zili por nuk do mundin dot t’jua prishin harmoninë. Beqarët do kenë një ditë goxha të mërzitshme, pasi do lodhen së kërkuari dhe sërish nuk do e gjejnë personin ideal.
Akrepi
Edhe pse nuk do keni shumë kohë të lirë, mundohuni që sot të mos e lini pas dore atë që keni në krah. Flisni hapur dhe shpjegojani situatën në të cilën ndodheni. Beqarët do e kenë shumë të vështirë ta gjejnë personin e përshtatshëm, por miqtë nuk do i lënë për asnjë moment vetëm. Buxheti nuk do jetë ashtu si keni dashur, sepse nuk i keni bërë llogaritë para se të shpenzoni.
Shigjetari
Ditë interesante do jetë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Do argëtoheni pa fund me atë që keni në krah dhe do ndiheni vërtet të bekuar nga yjet. Beqarët do afrohen tej mase me disa persona që më parë i kanë tallur dhe kanë qeshur me ta. Me menaxhimin e financave do merreni më seriozisht sot, kështu që gjendja do fillojë të normalizohet.
Bricjapi
Do i bëni të gjitha përpjekjet e mundshme sot ju të dashuruarit dhe deri në mbrëmje do arrini t’i sqaroni problemet që keni pasur me partnerin. Do ndiheni të qetë të dyja palët. Beqarët nuk do duan ta ndryshojnë jetën që bëjnë, ndaj do i shmangin takimet. Në planin financiar do keni shumë fat dhe gjendja do fillojë të përmirësohet dukshëm.
Ujori
Ditë e mbushur me momente të lumtura do jetë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Çdo gjë mes jush ka për të ecur ashtu si keni ëndërruar gjithmonë. Beqarët do kenë një ditë të jashtëzakonshme dhe të mbushur me kënaqësi të paimagjinueshme. Asgjë nuk ka për të qenë më si më parë.
Peshqit
Ditë shumë e bukur kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Partneri do kujdeset edhe për detajet më elementare, kështu që nuk do keni për çfarë të shqetësoheni aspak. Beqarët nuk duhet ta mbajnë mendjen te dashuria, sepse ajo nuk do vijë për ta. Financat nuk do jenë të shkëlqyera, por me pak maturi mund t’i mbani të stabilizuara.