Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
6 - 1

Angli - Panama

RUSI 2018
2 - 2

Japoni - Senegal

RUSI 2018
0 - 3

Poloni - Kolumbi


Horoskopi për ditën e sotme, 4 shtator 2017

horoskop

Dashi
Nëse kultivoni ambicie në karrierë, do keni mundësi të mira për të ecur përpara, duke përfituar nga lëvizjet apo riorganizimet e stafit. Komunikim më i qetë dhe i thellë me të dashurin e zemrës, interesat e përbashkëta shtojnë harmoninë.


Demi

Hëna në aspekt dinamik mund t’ju ndihmojë sidomos në familje, ku me një qëndrim më të disponueshëm do rifitoni besimin dhe vlerësimin. Në punë flisni pak, por bëni shumë, duke rivalizuar haptazi ata që tentojnë t’ju lënë në hije.

Binjakët
Ditë e bukur! Hëna i jep një nxitje pozitive krijimtarisë. Jeni gati për një ndryshim radikal, edhe nëse duhet të transferoheni larg. Dëshirë për të gjetur hapësira të reja në art dhe muzikë. Kujdes nga një ëndërr zbuluese.

Gaforrja
Një e hënë pa dritë ose hije, pa tronditje emocionale, por është pikërisht ajo që ju duhet për të marrë veten pas momenteve të vështira. Lini mënjanë pakënaqësitë, në çift ka ardhur momenti të shijoni momentet e qeta.

Luani
Jeni të ekuilibruar, keni rifituar qendrën tuaj të gravitetit. Humbja e lirisë në dashuri, ndoshta të sapo rifituar, nuk ju tremb më. Jeni në një pozicion të fortë, të mbështetur nga ata që janë gati t’ju japin të drejtë. Trazira të vogla në çift.

Virgjëresha
Hapësirë për marrëveshje të reja ose kontrata pune. Vendimet e rëndësishme profesionale kanë mbështetjen e yjeve. Përgatituni për gjëra të reja. Marrëdhënie shoqërore të shumta, është periudhë e përshtatshme për t’u mbështetur te miqtë për të realizuar projektet tuaja.

Peshorja
Hëna dhe Venusi ju mbështesin për të realizuar planet tuaja. Nuk keni frikë të ndërmerrni iniciativa të rrezikshme! Në çift do vlerësoni përpjekjet e partnerit tuaj për të krijuar harmoninë e duhur.

Akrepi

Diçka e paparashikuar në punë do vërë në provë vetë-kontrollin. Duke menaxhuar situatën me aftësi strategu, do fitoni mirënjohje dhe besueshmëri. Telashet në dashuri pushtojnë mendimet tuaja. Ka ardhur koha të angazhoheni më shumë në lidhjen tuaj.

Shigjetari
Gjendja emocionale merr një kthesë të fortë. Vetëbesim i madh i bazuar mbi simpatitë që krijoni mes miqësisë dhe shoqërisë. Mbrëmje e bukur në shoqërinë e miqve tuaj energjikë dhe plot humor.

Bricjapi
Energjia po rritet ndërkohë që financat përfitojnë nga të ardhurat e reja. Përplasje të vogla me disa të afërm që sipas opinionit tuaj nuk kanë respektuar paktet. Nëse është e nevojshme, më mirë të rrezikoni të bëni diçka, sesa të pendoheni se nuk kishit guxim.

Ujori
Krijimtaria është nxitja e duhur për të ndryshuar humorin tuaj. Përballoni rutinën e përditshme me humor dhe pranoni me qetësi opinionet e kundërta. Duke i besuar intuitës do kaloni çdo pengesë, edhe ato që ju duken të pakapërcyeshme.

Peshqit
Një ndjenjë maturie më në fund ju shtyn të bëni hapin e parë drejt një lidhje që keni kohë që e mendoni. Nëse keni besim tek aftësitë tuaja të shumta, sot fati mund t’ju ndihmojë të realizoni ndonjë dëshirë të vogël.