Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

FOTO/ Humb kontrollin e mjetit dhe bie në kanal, humb jetën i riu në Lezhë

LEZHE – Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm në Lezhë. Një 32-vjeçar, identiteti i të cilit nuk bëhet ende i ditur ka humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur në Tale të Lezhës, ku viktima i cili udhëtonte me një automjet ka humbur kontrollin e makinës duke përfunduar në një kanal.

Policia e mbërritur në vendin e ngjarjes ka nisur hetimet për shkaqet e aksidentit.

(e.f/BalkanWeb)

 


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .