Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Hysaj “shet mend” me makinën e tij superluksoze, policia i bën një surprizë (Foto)

hysaj-lambo-470x264

Elseid Hysaj është rikthyer në Shqipëri për tu vunë nën urdhrat e trajnerit Panuci për miqësoren me Norvegjinë.

Shkodrani është parë dje dhe sot në qytetin e Shkodrës të udhëtojë me makinën e tij superluksoze, një “Lamborghini” që kushton rreth 200 mijë euro.
wewed
Por, Hysaj ka gjetur një surprizë të pakëndshme ditën e sotme afër makinës së tij. Nga një video që qarkullon në rrjetet sociale duket se makina e Hysajt po vëzhgohet nga disa policë. Nuk dihet nëse ata janë aty sepse Hysaj ka bërë ndonjë shkelje apo për diçka tjetër.

Burimi: http://www.panorama.com.al/sport/video-hysaj-shet-mend-me-makinen-e-tij-superluksoze-policia-i-ben-nje-surprize/

(BalkanWeb)


Komente ( 1 )