Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

I sëmuri psiqik në Rusi ther foshnjen 18-muajshe, i sulet policëve me kokën e saj në dorë (VIDEO)

4483000C00000578-4902488-image-a-62_1505906352025

Një i sëmurë i sapo dalë nga spitali psikiatrik i preu kokën një foshnje 18-muajshe të një afërmi me thikë dhe më pas shëtiste me kokën e saj rrugëve të një qyteti në Rusi.

42-vjeçari, Mikhail Elinsky, 42 vjeç, gjithashtu qëlloi mbesën e tij duke e lënë me lëndime serioze.

Më pas 42-vjeçari iu vërsul oficerëve të policisë me thikë dhe refuzonte të dorëzohej. Gjatë kohës që i sulmonte ata, ai mbante në dorë kokën e foshnjes 18-muajshe.

Policia u detyrua ta qëllonte dhe i sëmuri vdiq në spital. Ngjarjan ndodhi në qytetin Astrakhan.

(BalkanWeb)


Komente ( 1 )Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.