Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi

RUSI 2018
16:00

Arabi Saudite - Egjipt

RUSI 2018
20:00

Spanjë - Marok

RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi


I tregoi gishtin e mesit tifozëve të Barçës, por Higuain i shpëton dënimit nga UEFA

higuain.dito.medio.barcellona.750x450

Të martën në ndeshjen Bracelona Juventus, pas zëvendësimit sulmuesi argjentinas u drejtoi gishtin e mesit tifozëve të Barcelonës. Por, UEFA tregohet zemërgjerë me Gonzalo Higuain, pas gjestit të tij të pahijshëm drejtuar tifozëve të Barcelonës. Vendimi për të mos hapur procedurë disiplinore për ndeshjen mes Barcelonës dhe Juventusit nga UEFA, tregon se Higuain shpëton pa u dënuar përkundër gjestit të tij. Juventusi pësoi humbje të thellë prej 0:3 nga Barcelona në Camp Nou.


(i.ç/BalkanWeb)