Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
14:00

Brazil - Kosta Rika

RUSI 2018
17:00

Nigeri - Island

RUSI 2018
20:00

Serbi - Zvicër


Iggy Azalea ngre temperaturën në rrjetet sociale, nudo dhe hot në Instagram

4D07197D00000578-5841731-image-a-37_1528933266620

Në javën e fundit Iggy Azalea ka ngritur temperaturën në rrjetet sociale me foto ku shfaqej me bikini në poza provokuese.

Por tani ajo shfaqet plotësisht nudo, vetëm me sandale të larta dhe çorape me ngjyra.

Fotot e publikuara nga Azalea janë në fakt foto reklame ku reperja është imazh. Ndër të tjera Iggy, pas katër vjetësh nga albumi “The Neë Classic”, është gati për albumin e ri.

Ylli australian ka bërë të ditur që “Surviving the Summer”, do të publikohet në 6 korrik.
(da.xha/BalkanWeb)
C_2_fotogallery_3088701_1_image (1)

C_2_fotogallery_3088701_0_image (1)
4D07197D00000578-5841731-image-a-37_1528933266620

4D33735900000578-5841731-image-a-18_1528931676939