TIRANE – Prezantuesja e njohur shqiptare, Ilda Bejleri është njëra ndër femrat më tërheqëse të ekranit shqiptar. Ajo shpesh herë ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të shfaqjeve të saj provokuese.

ilda-bejleri

Duket se fillimi i sezonit e ka nxehur shumë Ildën, e cila realizoi një tjetër set fotosh tepër sensuale, disa prej të cilave i ka postuar vetë në Instagram.

Untitled-2

Fotot janë realizuar nga fotografi i njohur Armand Sallabanda. Modelja dhe prezantuesja shqiptare është ende në kërkim të mashkullit ideal sepse bukuroshja është ende singëll.

Untitled-4

(er.cu/BalkanWeb)

Etiketa: