Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH
BOTËRORI RUSI 2018 LAJME KALENDARI REZULTATE

Ilir Meta si Berisha, publikon videon në natyrë: Nuk ka më bukur se…

meta berisha

TIRANË- Presidenti i Republikës Ilir Meta me sa duket tashmë ka kohë për shëtitje të gjata në natyrë. I larguar nga jeta politike dhe temat e nxehta të aktualitetit, Kreu i Shtetit e nis ditën me ecje dhe këtë e tregon me një video në faqen e tij zyrtare të “Facebook”. Ai është ngjitur në kodrat pranë lagjes ku banon, tek Kodra e Diellit.

“Miq, nuk ka më bukur se ta nisësh ditë me ecje”, shkruan Meta. Me sa duket përveç simpatisë, Presidenti Meta ndan me ish-kryeministrin Sali Berisha edhe pasionin për të ecur. Ajo që lehtësisht vihet re është pikërisht ngjashmëria në këtë pikë mes tij dhe Berishës.

(m.k/BalkanWeb)


Komente ( 3 )

  • E para :nuk krahasohesh me SAli Berishen.E dyta:Injoron veten me keto foto, je president o Liro te shikon dhe bota_ajo rruge nuk ështe as për kafshet…..hidhi një grushte asfalte jo per gje po do te prishen llustrafinat

  • Meta dhe Berisha bejne ecje ne kembe , dhe shume mire bejne, kurse Rama nuk ben ecje por merr droge. Pra, dallimi eshte shume i madh. Meta e Berisha mbajne trupin ne forme me ecje, kurse Rama helmon trupin me droge.

  • CcC

    PAS REFORMES NE DREJTESI TE DY NGA MALET DO ARRATISENI ME TUTA…