Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Irina Shayk në super formë, shfaqet seksi pas lindjes së vajzës (Foto)

SHBA – Irina Shayk nuk ka postuar foto gjatë shtatzënisë por tashmë pas disa muajsh nga ardhja në jetë e vajzës së saj modelja është kthyer në super formë.
Modelja ruse është nënë e vogëlushes, Lea de Seine, që e ka nga marrëdhënia me partnerin e saj, Bradley Cooper.

Irina sic e shihni dhe në foto ka rigjetur shumë shpejt linjat e përkryera dhe i shfaq ato mjaft e kënaqur shkruan Daily Mail. Në pushime me Bradleyn dhe një grup miqsh në Tahiti, Irina nuk ka humbur rastin për të publikuar disa foto mes shëtitjeve me varkë, rërës së bardhë dhe peshkaqenëve.

Por mes të tjerave, një foto është ajo që ka spikatur më shumë, duke marrë ‘like’ të shumta dhe që e sheh në një ‘selfie’ para pasqyrës me veshje intime.
(er.cu/BalkanWeb)


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.