Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi

RUSI 2018
16:00

Arabi Saudite - Egjipt

RUSI 2018
20:00

Spanjë - Marok

RUSI 2018
16:00

Uruguaj - Rusi


Itali, nusja beqare realizoi ëndrrën e saj martohet pa dhëndër (Foto)

ITALI – Tortë, buqetë lulesh, fustani i bardhë i gjatë, unazat çdo gjë për të bërë një martesë perfekte. Nuk mungonte asgjë ose më saktë në këtë dasmë mungonte dhëndri.

Por Laura Mesi 40 vjeçe nga Monza Itali kurorëzoi ëndrrën e saj duke u bërë nuse beqare. Ndoshta do t’ju duket e pabesueshme por instruktorja e fitnesit oreganizoi një ceremoni madhështore, ku kishte ftuar të afërmit dhe miqtë e saj.

“Duajeni veten tuaj më shumë se çdo njeri tjetër në botë”- është motoja e 40-vjeçares. Ja disa foto nga ceremonia martesore e “nuses beqare”.
(er.cu/BalkanWeb)