Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Jennifer Lopez, dhuron 1 milion dollarë për të prekurit nga Uragani Maria

Jennifer Lopez, u bashkua me guvernatorin e New Yorkut, Andrew Cuomo në një konferencë shtypi, ku njoftoi se do të dhurojë 1 milion dollarë për të prekurit nga uragani në Porto Riko dhe në Karaibe.

48-vjeçarja, përmes gjuhës spanjolle e më pas angleze, njoftoi se këtë vendim e ka marrë bashkë me burrin e saj.

“Unë dhe Alex Rodriguez, kemi marrë vendim të japim mbështetjen tonë për të prekurit nga uragani Maria në Porto Riko dhe Karaibe”, ka thënë Lopez.


KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.