Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Kapet jahti luksoz me 2 ton marijuanë në Greqi, ishte ngarkuar në Shqipëri (Foto)

jahti me droge greqi (5)

GREQI- Policia greke ka kapur një jaht luksoz të mbushur plot e përplot me marijuanë. Mediat greke shkruajnë se jahti me flamur italian u kap në veri të ishullit Kithiron sot në orët e para të mëngjesit.

jahti me droge greqi (1)

Në brendësi janë gjetur qindra pako të mëdha me marijuanë, me peshë totale 2 ton.
Sipas policisë greke, jahti ishte nisur nga Italia, ishte ngarkuar në brigjet shqiptare dhe më pas ishte drejtuar për në Greqi.

jahti me droge greqi (7)

Ndërkaq policia ka arrestuar drejtuesit e jahtit, një shtetas italian dhe një shqiptar.

jahti me droge greqi (6)

jahti me droge greqi (4)

jahti me droge greqi (3)

(m.k/BalkanWeb)


Komente ( 9 )

KOMENTO

*E-mail nuk do te publikohet.
Komenti juaj do publikohet brënda 3 orëve , nëse përdorni fjalor ofendues , komenti nuk do të publikohet nga moderatori .