Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

BRITANI E MADHI – Dasma e familjes mbretërore po afron dhe pasi kanë zgjedhur tortën, princ Harry dhe Meghan Markle kanë dërguar edhe ftesat. Pallati mbretëror, Kensington Palace njoftoi ditën e sotme, se ftesat janë nisur tek rreth 600 njerëz. Të ftuarit do të marrin pjesë në ceremoninë në...

Në një mënyrë apo në një tjetër, femrat janë bërë gjithnjë protagoniste në historinë botërore. Ato kanë ndryshuar marrëdhëniet mes kombeve, qoftë si spiune, presidente apo ushtare. E kur vjen fjala tek femrat e pushtetshme, Rusia është një nga ato vende gjinia femërore ka një vend mjaft të rëndësishëm....

Emily Ratajkowski vazhdon me provokimet e saj duke pozuar komplet nudo. Modelja është shfaqur totalisht e zhveshur në rrezet e diellit, teksa mbulon gjoksin me dorë. Bukuroshja ka thënë se këtë pozë super-seksi e ka bërë për burrin e saj. “Duke pozuar për burrin tim”, ka shkruar Emily bashkangjitur...

Elle Macherson pavarësisht se është 53 vjec nuk di të plaket. Nëna e dy fëmijëve, është shfaqur më në formë se kurrëteksa është fotografuar në Sidney. Ish-modelja australiane e veshur me një kostum banje të zi ka treguar fizikun e saj perfekt. (da.xha/BalkanWeb)

Edhe pse për shkak të sëmundjes kronike u detyrua të anulojë turnetë e saj botërore, Lady Gaga vazhdon të jetë e lumtur në jetën private. Ajo thuhet se është fejuar me Christian Carino, 48 vjeç, vitin e kaluar. Carino është agjent i Hollywood-it, i cili ka punuar për këngëtaren...

Në stadiumin Olimpik të Romës Alena Seredova ndodhet për një event bamirësie në mbrojtje të grave. Kështu do e kalojë ditëlindjen e saj Seredova, së bashku me fëmijët dhe të dashurin Alessandro Nasi. Ish bashkëshortja e Buffon feston 40 vjetorin dhe për Corriere della Sera tregon: ‘Jeta më ka...