Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

BRITANI E MADHE – Zayn Malik largohet nga “One Direction”. Lajmi është konfirmuar nga vetë grupi përmes një deklarate për shtyp, gjithashtu lajmi ëshët dhën ëdhe nga vetë këngëtari. “Jemi të pikëlluar për largimin e Zayn, por ne e respektojmë në tërësi vendimin e tij dhe I urojmë gjitha...

SHBA – Kur shikojmë fotografitë e të dashurës së re të Chris Brown, Candice Brook, na duhet të fokusohemi dhe tu kushtojmë atyre vëmendje pasi ajo duket sikur ka të njëjtën fytyrë me Rihanën, ish të dashurën e reperit, vetëm se kanë emra të ndryshëm. Aktualisht duket se marrëdhënia...

Hapësira të pafundme me rërë, kripë dhe akull në zonat më me pak popullsi në planet. Shkretëtirat mund të jenë të frikshme për shkak të mungesës së ujit dhe elementëve të mbijetesës së njeriu dhe planetit. Pro edhe ato kanë bukurinë e tyre, unike në ngjyra për shkak të...

Pranvera është sinonim i diellit, erës së ngrohtë dhe gëzimit. Por për fat të keq moti në pranverë është dhe shumë kapriçoz e ndërkohë orët me shi mund të vazhdojnë dhe gjatë. Për këtë gjithmonë me vete ju duhet një pardesy, e cila përveçse është gjithmonë në modë, ju...

Ashtu si shumica e adoleshentëve edhe Kylie Jenner është rebele. Por, nëse rebelimi i 17-vjeçarëve të zakonshëm është të qëndruarit jashtë edhe pas orës së lejuar, rebelimi i motrës së Kim Kardashianit përfshin një set fotografik shumë provokues. Kylie postoi disa foto bardhë e zi në Instagram me një...

Artistët luftojnë në mënyra të ndryshme për të marrë sa më shumë pushtet dhe vëmendje artistike. Fotografi nga Australia, Ray Collins ka vendosur që ta fitojë vëmendjen e të tjerëve me anë të valëve të detit. Collins fotografon valë në ato momente “tërbuese” te cilat duken si male. Collins...

TIRANE – E diela e fundit e marsit shënon ndërrimin e akrepave të orës dhe zhvendosjen e tyre një orë përpara. Ky ndryshim i orës do të ndodhë në orën 02:00 të mëngjesit të datës 29 mars, ku akrepat do të shtyhen dhe ora do të shënojë 03:00. Që...

Këngëtare, artiste, drejtuese televizive, por mbi të gjitha, zëri i saj, edhe sot është një pikë referimi për ata që duan të bëhen këngëtar. Mina feston sot 75 vjetorin dhe pavarësisht se u largua nga skena në 1978, ajo la pas zërin dhe këngët e saj, të cilët e...

Oktapodin mos e përzieni kurrë me salcë soje, vetëm nëse iu pëlqen ta shihni gjallesën me tetë këmbë të kërcejë përpara syve tuaj. Kjo ka ndodhur në një restorant dhe njerëzit e habitur e kanë filmuar momentin e frikshëm. Oktapodi kthehet në jetë dhe fillon të lëvizë tentakulat. Sipas...

Nicole Scherzinger do të jetë imazhi i ri i ‘Water 138’. Pas fotove të nxehta të bukuroshes Kerrie McMahon, këtë herë ka qenë modelja Nicole, e cila ka pozuar topless për reklamën më të re të ujit. Fotot e saj janë krahasuar me ‘Pussycat Dolls’ dhe sigurisht shumë vlerësime...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.