Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Presidenti i SHBA-së Barack Obama nuk ka lindur i madh dhe as President. Ja një foto e tij në moshë të vogël, që e tregon atë një fëmijë që i gëzohet detit. (ar.sh/BalkanWeb)

Harrojeni Kim Kardashijanin! Nëse keni menduar se fundshpina më e famshme në internetështë e njdonjë ylli të showbiz-it, atëherë ju nuk keni njohur 21-vjeçaren, Jen Selter. Bukuroshja nga Neë York-u Jen thotë se çdo gjë në të është e natyrale dhe vetëm duke parë fotot e saj do ta...

TIRANË- Sinan Hoxha, këngëtari shumë i përfolur në media për një lidhje të mundshme me Seldi Qalliun u ka dhënë fund thashethemeve pasi është fotografuar duke u puthur me bukuroshen nga Gjermania Andrra Destani. Sinan Hoxha dhe Andrra Destani kanë një lidhje dashurie prej 2 vitesh por që e...

Nuk ka nevojë të zhvishet Belen Rodriguez për të treguar format e saj seksi. Teksa presim me padurim ta shohim në kinema me filmin e saj të ri ‘Non ce 2 senza te’, showgirli është shfaqur me një fustan lëkure ngjitur mbas trupin… nudo. Format e saj shpërthyese dhe...

Një natën mes peshqve kushton 1300 euro. Jemi në Pemba, ishulli i gjelbërt, 50 kilometra në veri-lindje të Zanzibar, Tanzani, ku ndodhet një resort i jashtëzakonshëm dhe ku dhomat e gjumit janw nënujë. Një eksperiencë unike, që nuk mund ta përballojnë të gjithë (kjo për shkak të çmimit të...

Rihanna është fotografuar teksa dilte nga një restorant ne Los Angeles të martën mbrëma. Veshur me një veshje sportive blu xhins, Rihanna ka tërhequr vëmendjen e paparacëve të cilët si gjithmonë nuk lënë moment pa e ndjekur këngëtaren nga Barbados. (da.xha/BalkanWeb)

Gjyqtarja e showt ” Britain’s Got Talent”, Amanda Holden, ka treguar talentin e saj të vërtetë. Ajo është shfaqur e veshur me një pardesy të bardhë dhe dukej rrëzëllitëse, por “fati i keq” ka dashur që e çara e thellë dhe ecja nëpër shkallë t’i zbulojë asaj pjesët intime....

Elton John po përgatitet për të braktisur përkohësisht muzikën, për të ju dedikuar televizionit. Së bashku me krijuesin e ‘True Blood’ Alan Ball ai po punon për ‘Virtuoso’, një serial televiziv i përshtatur në shekullin e tetëmbëdhjetë, që zhvillohet në një akademi prestigjioze muzikore vjeneze. (da.xha/BalkanWeb)

Quhet Pete dhe Tally dhe janë një çift modelesh shumë të veçantë, janë dy qen. Ajo që dëshmon dashurinë e tyre janë fotot, që çdo ditë padroni i tyre i poston në Instagram, duke regjistruar një sukses të madh mes përdoruesve në internet, që tashmë janë dashuruar me jetën...

Një delfin shumë i rrallë albin është parë në brigjet e Monterey në Kaliforni. Ekzemplari i mrekullueshëm i bardhë notonte së bashku me një tufë të vogël dhe është fotografuar në video nga Monterey Bay Whale Wartch. Ekspertët mendojnë që është një delfin albin, por e vetmja mënyrë për...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.