Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Për të zbritur të thellësitë e Mendenhall-it, që ndodhen në Juneau në kryeqytetin e Alaskës duhet shumë kurajo. Këto janë disa foto të bëra nga Kent Mearig dhe janë një spektakël i vërtetë brenda akullnajave te saj. (er.cu/BalkanWeb)

Nuk ke çfarë i shan. Edhe pse nënë e shumë fëmijëve, Kris Jenner është ende e lakmuar nga meshkujt. Mosha e saj? Jo më shumë se 25 vjec kur e sheh, por ne te vertete i ka kaluar 50. Kris konkurron fuqishem vajzat e saj seksi. Nuk e besoni? Shihni imazhet....

Nuk janë të shumta femrat që kanë pirsing në thithat e gjoksit, ndoshta për faktin se shpimi i kësaj pjese të trupit mund të jetë i dhimbshëm dhe një përvojë e pakëndshme. Mirëpo, në grupin e atyre ‘të guximshmeve’ bëjnë pjesë edhe disa yje skenës botërore. Rihanna është njohur...

Fotografimi me rreze X ka zbuluar se në fytin e një bebeje gjendej një kapëse metali për qafore. Fëmijes, i cili është vetëm 16 muajsh, i kishte ngecur figura e personazhit të filmave të animuar, SpongeBob. Ekipi i mjekëve të spitalit “Mbreti Abdylaziz” në Jeddah të Arabisë Saudite, e...

TIRANË – Ka ndërruar jetë në moshën 40-vjeçare Gentian Demaliaj, lideri i grupit të njohur të viteve ‘90, “Djemtë e Detit”. Këngëtari nga Lezha kishte pak vite që vuante nga një sëmundje e pashërueshme. Para dy vitesh Qeveria shqiptare i dha një fond nëpërmjet të cilin të mbështesë një...

KOSOVË- Kryeqyteti i Kosovës,është bërë sërish arenë e përplasjes mes qytetarëve dhe policisë. Rreth ores 12:00 të mesditës, mijëra qytetarë kosovarë, kanë protestuar duke kërkuar shkarkimin e ministrit serb në qeverinë e Kosovës Aleksandar Jabllanoviç si dhe kthimin e Trepçës në pronë publike, të udhëhequr nga Lëvizja Vetëvendosje. Policia ka vendosur barrikada përreth turmës së...

Ylli pornografik, Mia Khalifa, ka treguar se këngëtari Drake e ka gjuajtur nëpërpmjet Instagramit. 21-vjeçarja nuk e ka thënë emrin e reperit, por ka thënë se emri i tij rimonte me ‘rake’ në një intervistë për CBS Miami. “Qëllimet e tij ishin shumë të qarta. E gjithë biseda ishte...

Kur përmendet fjala modele, menjëherë të kujtohen bukuroshet shtatlarta, me linja të tonifikuara e tejet joshëse. Mirëpo kjo nuk ua ndalon vajzave të tjera që ato t’i hyjnë kësaj bote. Është Tess Holliday ajo që ja nënshkruar një kontratë me njërën nga agjensionet e modelimit dhe jo vetëm kaq,...

Ata qajnë, ulërasin, bërtasin si nga gëzimi ashtu edhe nga mërzia, por kur bien në gjumë është një spektakël i vërtetë t’i shohësh. Ata janë bebat e vegjël, të cilët janë gjithmonë janë të mirë, por kur flenë bëhen të pa rezistueshëm dhe të mbushin shpirtin me dashuri e...

Kryetari i Komunës së Prishtinës, pas lirimit nga Stacioni Policor, arrestimin e tij nga ana e Policisë së Kosovës, e ka quajtur arrestim politik. Sipas Ahmetit, nuk kishte asnjë arsye nga ana e policisë që ai të arrestohet. “Nuk jam i lënduar, mirëpo një komandant më ka shtrënguar dorën...

Jessica Alba mediton përball detit duke çmendur të gjithë fansat në rrjetet sociale. Aktorja e Hollivudit ka postuar disa foto të saj gjatë udhëtimit të fundit të Tajlandë, ku ndodhet për punë por ka përfituar edhe për të shijuar panoramën e mrekullueshme të këtij vendi. (er.cu/BalkanWeb)

Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, është parë me lot në sy gjatë protestës së sotme në Kosovë, para godinës së qeverisë.  Megjithatë kuptohet se lotët i kishte nga gazi lotsjellës, dhe jo nga ngjarjet që po ndodhin në vend. Fotot po qarkullojnë në rrjetin social Facebook dhe janë bërë...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.