Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH

Nicole Scherzinger do të jetë imazhi i ri i ‘Water 138’. Pas fotove të nxehta të bukuroshes Kerrie McMahon, këtë herë ka qenë modelja Nicole, e cila ka pozuar topless për reklamën më të re të ujit. Fotot e saj janë krahasuar me ‘Pussycat Dolls’ dhe sigurisht shumë vlerësime...

Ekipi i filmit të famshëm Pretty Woman ( Gruaja e Bukur) është mbledhur pas 25 vitesh, ku kanë treguar disa nga “sekretet” e filmit të viteve 1990. Julia Roberts, tani 47 vjeçe i dhuroi një puthje Richard Gere, 65 vjeç në emisionin special Today, që i kushtohej filmit. Bashkë...

Kate Upton tërheq gjithmonë vëmendjen me format e saj të rrumbullakosura. Modelja amerikane, e cila njihet sidomos për gjoksin saj seksi ka pozuar në një set fotografish për Mario Sorrentin, me koleksionin e ri të veshjeve, “Express”. (er.cu/BalkanWeb)

BRITANI E MADHE Një Dëshmitare e Jehovait kryen marrëdhënie seksuale me një nxënës 15-vjeçar. Ngjarja e shëmtuar ndodhi disa ditë më parë në Mountain Ash, në jug të Uellsit, në Britaninë e Madhe, ku Kelly Jane Richards, pas zënkave të shoqin gjeti ngushëllim tek adoleshenti. 36-vjeçarja pas debateve me...

SHBA – Jeta është shumë më e lehtë, kur prindërit tuaj posedojnë milionat, por edhe më e lehtë bëhet kur përveç atyre parave, jeni edhe te bukura. Këtë fat e kanë pasur fëmijët e biznesmenëve dhe manjatëve të famshëm të modës. Shumica merren me biznesin familjar, por ka të...

Këto pamje janë kaq të qarta, saqë duken surreale. Fotot e Alex Robcius, fotografit rumun, janë realizuar në orën 5 të mëngjesit dhe tregojnë malet e Transilvania të ndriçuara nga rrezet e para të diellit. Fotot shpjegon Robciuc, nuk janë pjesë e ndonjë projekti, por janë pjesë e vendit...

Kelly Brook e ka marrë shumë seriozisht palestrën. Ajo ka arritur të humbasë disa kilogramë, falë styërvitjes së vazhdueshme dhe të jetë në formë të shkëlqyer. (da.xha/BalkanWeb)

SARANDË- Një aksident i pazakontë i ka rrezikuar jetën një 25-vjeçareje paraditen e sotme në Sarandë. Vajzës, Marsela Jonuzi i ka rënë në kokë shtylla e semaforit, ndërsa po hante pranë një Fast food-i. Rrëzimi i shtyllës ka ardhur si pasojë e goditjes nga një automjet që lëvizte me shpejtësi...

Kush dashuron fotografinë dëshiron të kapë momentin e duhur për të realizuar një foto që do të mbetet përjetësisht në kujtesë. Por shpesh herë këto foto janë frut i rastësisë dhe zakonisht këto foto janë edhe shumë zbavitëse. Ja një seri fotosh befasuese reale te cilat duken si te...

Lady Gaga gjithmonë ka tërhequr vëmendjen me gjërat që vesh, por tani duket se ka ndryshuar taktikë duke i lënë njerëzit të hamendësojnë se çfarë nuk ka veshur. Gaga u fotografua me këtë bluzë super të shkurtër, ku dukej se nuk kishte veshur reçipeta. Por vështire ta dallosh nëse...

Cheryl Fernandez-Versinini, kengetarja e njohur britanike gjatë një interviste ka thëne se nuk duhet ‘seksualizuar vetja për të shitur në muzikë”. Megjithatë duke parë fotot dhe performancat e Cheryl, shihet se ajo e ka përdorur goxha mirë asetin e saj fizik. (da.xha/BalkanWeb)