Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
14:00

Belgjikë - Tunizi

RUSI 2018
17:00

Republika e Kores - Meksikë

RUSI 2018
20:00

Gjermani - Suedi


Në Kinë është ndërtuar ura më e frikshme në botë. Gati e gjithë struktura e saj është prej xhami dhe lidh Grand Canyon me parkun Zhangjiajie. Ura do të hapet për turistët në muajin korrik, por vetëm ata që nuk kanë frikë nga lartësia mund të shkojnë ta vizitojnë....

Hailey Baldwin është shfaqur më seksi se kurrë në Festivalin e filmit në Canne. 18 vjeçarja modele, e veshur me një fustan të gjatë dhe me një dekolte të hapur ka tërhequr vëmendjen e fotografëve. (da.xha/BalkanWeb)

Një sfidë e veçantë në distancë mes Mariah Carey dhe Aida Yespica. Në mbrëmjen e 15 majit, showgirli venezuelian me forma perfekte, Aida Yespica, ka postuar në Instagram një foto të saj në Los Angeles, me një fustan të zi shumë shik. ‘Catwoman e’ pronta’, ‘gruaja mace është gati’,...

Kur bëhet fjalë për të hyrë në karakterin e një personazhi si Bessie Smith mund të bëhet çdo gjë. Edhe të zhvishesh për herë të parë përpara kamerës në moshën 45-vjeçare. Kështu ka bërë Queen Latifah, artistja reper, që ‘perandoreshës së blues’ i detyrohet shumë artistikisht dhe tani do...

Irina Shayk është fotografuar në Canne me e bukur se kurrë. Veshur me një fustan të bardhë të gjatë, ajo dukej mahnitëse, Pas ndarjes nga i dashuri I saj Cristiano Ronaldo, modelja ruse ka nisur një histori dashurie me aktorin e famshëm Bradley Cooper, me të cilin po kalon...

Futbollisti i Manchester United Radamel Falcao ka pasur një sezon mjaft të vështirë dhe nuk e ka ende të qartë të ardhmen e tij, por jashtë fushës gjërat po i ecin shumë më mirë, sepse lidhja me modelen kolumbiane Natalia Velez po ecën mbarë dhe tashmë flitet edhe për...

FRANCË-Një lumë kritikash kanë shpërthyer në Francë, për shkak të veshjes së një ministreje. Ministrja franceze e Shtetit për Zhvillimin dhe Frankofoninë, Annick Girardin, ka shkaktuar polemika të shumta, pasi është shfaqur me një veshje të papërshtatshme gjatë një takimi zyrtar. Girardin ke ekspozuar gjoksin, ndërsa priti një delegacion...

Ai njihet si “Hugh Hefner” i Australisë. Beynon është bërë i famshëm pasi tregon në Instagram foto nga jeta e tij e çmendur. Ai jeton në një vilë që kushton 3.7 milionë dollarë. Beynon është i martuar me Taeshan dhe ka katër fëmijë. Gjyshërit e fëmijëve thonë se ata...

VJENE- Në nisje të natës së parë të Eurovizionit, që po mbahet në Vjenë, kamerat kanë fokusuar dhe përfaqësuesen e Shqipërisë, Elhaida Danin. Gjatë prezantimit të saj në sallën e skenës gjigande, Dani nuk ka nguruar të përshëndes të gjithë shqiptarët anembanë botës me shqiponjën dykrenare. Përbri, shihen dhe...

Salma Hayek është një nga qindra yjet që kaloi në qilimin e kuq në Festivalin e Filmit në Kanë, por kjo ishte padyshim një nga ato që tërhoqi më shumë vëmendje! Edhe pse në moshën 48-vjeçare ajo klishte e veshur një fustan ngjyrë vjollcë të hapur, që ra bë...