Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Al Pacino ka qenë për një ditë drejtues i Philadelphia Orchestra. Aktori i çmimit Oscar, 74 vjeç, është ngjitur në podium, me rastin e 158 vjetorit të Academy of Music Concert and Ball. Al Pacino, në krah të drejtorit muzikor, Yannick Nezet-Seguin, ka magjepsur sallën, teksa drejtonte orkestrën dhe...

Lindsay Lohan po vuan nga një sëmundje e rrallë, Chikunguya dhe mesa duket po përpiqet të mbajë humorin lart me mënyra të ndryshme. Artistja ka ndarë me fansat e saj në Instagram disa foto, ku duket shumë e dobët dhe e tonifikuar, duke ngjallur reagime dhe diskutime nga adhuruesit...

Për tu ndjerë i përfshirë në traditat dhe zakonet e një vendi, mund të shëtisësh nëpër botë, duke marrë pjesë në evenimentet dhe festat më të bukura dhe me ngjyra. Në këtë fotogaleri ju kemi mbledhur festivalet me të famshme dhe skenografike nga bota. Aktivitetet që zhvillohen çdo vit...

Nicole Neal është një modele britanike që nuk humbet kohë por rrëfen fiksimin e saj për Cristiano Ronaldo-n. E përditshmja spanjolle AS zbulon se Nicole është e gatshme të ngushëllojë CR7 pas ndarjes me Irina Shayk.   (e.sh/balkanWeb)

Barack Obama, ka mbërritur në New Delhi, për një vizitë tre ditore. Presidenti amerikan ka nderuar figurën e Mahatma Gandhi, duke vendosur një kurorë me lule të bardha në Rajghat, vendin ku ‘Babai i Indisë’ ishte djegur në 31 janar 1948. Përpara se të largohej nga monumenti, presidenti Obama...

Ajo sapo ka përfunduar së xhiruari shown e saj në BBC, “Ordinary Lies”. Bukruoshja Michelle Keegan është fotografuar teksa ka shpalosur stilin e saj në Manchester të premten, ku i binin në sy këmbët seksi dhe të tonifikuara të saj. (da.xha/BalkanWeb)

Emeily Scott është një nga modelet më të njohura të revistës ‘Playboy. Ajo ka postuar për fansat në Instagram pjesë nga seti i saj i fundit fotografik, realizuar në një pyll, ku ajo shfaqet pothuajse nudo, mbuluar vetëm me degë pemësh. (da.xha/BalkanWeb)

Modelja 23-vjeçare Emily Ratajkowski, e cila u bë e famshme duke u shfaqur “topless” në videoklipin e këngës Blurred Lines të Robin Thicke, vijon të tregojë për fansat e saj format perfekte. Këtë herë Ratajkowski gëzoi 1.8 milionë ndjekësit e saj në Instagram me një foto nudo.(da.xha/BalkanWeb)

Përpara se të nisej për në ‘Ishullin e të Famshmëve’, një reality show që transmetohet nga televizioni italian Canale 5, Fanny Neguesha, rrëfehet për ‘Verissimo’. ‘Endërroja një familje me Mario Balotellin, por unë ja ktheva unazën e fejesës. Ish e fejuara e futbollistit të Liverpolit, tregon pa doreza ëndrrën...

KOSOVË- Është dashur ndërhyrja e Njësive Speciale të Policisë së Kosovës për të shpërndarë protestuesit, të cilët kanë mbushur sot rrugët e Prishtinës duke kërkuar shkarkimin e ministrit serb Jabllanoviç. Gjatë orëve të pasdites, megjithëse ishte njoftuar në orën 16:00 mbyllja e protestës, pati një përshkallëzim të saj dhe demonstruesit...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.