Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH

GJIROKASTER – Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa fotografi si dëshmi sesi “Rilindja”, programi politik i së majtës, ka shndrruar një nga qytetet më të bukur turistikë të vendit, Gjirokastrën. Ai shkruan sot për përshtypjet që pati nga vizita e djeshme në Gjirokastër: “Në Gjirokastrën që po fillon të...

KINE – Agjensia zyrtare e lajmeve të Republikës së Kinës, Xinhua, ka publikuar 10 fotot më domethënëse të vitit 2014. Në njërën prej tyre shfaqen zjarrfikësit përreth trupit të një viktime në Xhakarta të Indonezisë, njërit prej katër punëtorëve që vdekuar pas rrëzimit të një skele. Një pamje e...

Rihanna mund të krahasohet me shumë gjëra kur vjen puna tek Jennifer Lopez, por jo me të pasmet e saj. Të paktën kështu beson ylli i muzikës, e cila deklaroi se do t’i duhej një ndërhyrje për t’u matur me të pasmet e Lopez. Deklaratën këngëtarja 27 – vjeçare...

Nuk është hera e parë që Kourtney Kardashian tërheq vëmendjen e të tjerëve me linjat perfekte të trupit të saj. Edhe pse është bërë nënë për të tretën herë, ajo po qëndron mjaftë mirë në formë. Mund të themi se Kourtney është rivalja më e madhe e motrës së...

Ditë e re, veshje e re provokuese për Rita Ora-n. Kështu e përshkruan e pwrditshmja britanike DailyMail shfaqjen e radhës së bukuroshes me origjinë shqiptare Rita Ora.Këngëtarja ishte e ftuar në show-n televiziv, Alan Carr: Chatty Man ku kishte zgjedhur të mbulohej me xhaketë nga njëra anë, e në...

Më ardhjen e pranverës përveç luleve lulëzojnë dhe fustanet. Këto janë disa prej tyre të prezantuara nga stilistët në pasarelat botërore të botës për sezonin e ri që sapo ka hyrë. (er.cu/BalkanWeb)

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, më në fund ka shfaqur trupin e saj shtatzënë. Këngëtarja ka kohë që nuk ka preferuar të shfaqë trupin e saj me bark pak më të fryrë . Ajo në një postim në Instagram u shfaq jasht në një të premte normale duke festuar...

Prezantuesje nga Maqedonia, Mariana Stanojkovski, definitivisht është një nga vajzat më seksi në vend. Natyrisht Marjana është e njohur edhe për format e saj të bujshme por nuk humb asnjë ditë të vetme, pa mos i gëzuar fansat me fotografi të nxehta dhe seksi, që kryesisht nxjerrë në pah gjoksin...

SHBA- Një burrë me një hanxhar dhe një sprai në dorë arriti të kalonte zonën e sigurisë në aeroportin “ndërkombëtar “Louis Armstrong” të Nju Orlinsit, duke sulmuar dy agjente të sigurimit. Sipas raportimeve të mediave amerikane, agjentët kanë mundur të reagojnë duke përdorur pistoletat dhe duke e qëlluar disa...

SHBA – Aktori Bradley Cooper është ndarë nga e dashura e tij Suki Waterhouse pas 2 vitesh lidhjeje. Lajmi është bërë i ditur nga revista ‘People’. Për ndarjen e tyre ka pasur zëra që prej muajit janar të këtij viti. Gjithsesi, seks simboli nuk po e vuan shumë beqarinë...