Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Elettra Lamborghini, mbesa e bosit të Lamborghinit ëndërron një të ardhme në botën e filmave me pullë të kuqe. “Dëshiroj të bëj një film porno, këta lloj filma janë një botë që më ka tërhequr gjithmonë. Në moshën 5 vjecare doja të bëja një film porno. Po ta marri...

Gruaja e deputetit laburist, Simon Danczuk, është e njohur në mbarë botë tashmë. Karen Danczuk është e fiksuar pas fotove selfie. Pak ditë më parë ajo rrëfeu se ishte përdhunuar kur ishte e vogël, ndaj është kaq e fiksuar pas trupit të saj. Në media pati raportime, se ajo...

Një mjegull e dendur e shkaktuar nga një ajër mjaft i lagësht gjatë gjithë dimrit ka mbuluar qytetin Honk Kong. Siç e shihni dhe nga fotot, ndërtesat super të larta janë zhdukur të gjitha nga mjegulla. (er.cu/BalkanWeb)

Shpellat janë një mrekulli e vërtetë e natyrës, mbi të cilat shekujt kanë krijuar kryevepra të arkitekturës shkëmbore. Ato janë gjithmonë tërheqëse dhe interesante për t’u parë. Ja disa nga më të mëdhatë dhe më bukurat në botë. (er.cu/BalkanWeb)

Lady Gaga duhet të jetë shumë e kujdesshme sepse në qarkullim ka dalë një në qarkullim ka dalë një konkurrente që mund t’i marr fronin. Ajo është këngëtarja me origjinë ruse Nadeea Volianova. Nadeea është duke provuar të gjitha mënyrat për të ecur drejt Hollywood edhe të zhvishe nudo....

Ajo është modele, aktore, por së fundmi edhe prezantuese televizioni. Bëhet fjalë për Hannah Simone, që është bërë e famshme sidomos për pjesmarrjen në serialin “New Girl”. Duke parë fotot e saj, është e vështirë të rezistosh pa parë emisionet e saj.

Ajo është vetëm 24 vjeçe dhe është vajza që po çmend ëeb-in për momentin. Jenn ka një pasion të çmendur për kuzhinën dhe ajo ka realizuar një video ku gatuan topless, të cilën e ka postuar në YouTube. (er.cu/BalkanWeb)

Këngëtarja amerikane, Azealia Banks, ka komentuar sulmet e fundit raciste që po bëhen ndaj njerëzve me ngjyrë në rrjetin social, duke thënë se këtë janë duke e lejuar Shtetet e Bashkuara të Amerikës me ligjet e tyre. Në një intervistë për revistën e famshme Playboy, Banks ka thënë se...

Profosersha 28 vjeçare e cila mbante ligjërata në shëndetësi dhe mësime seksuale, dënohet me dy vjet e gjashtë muaj burgim në burgun shteteror, pasi ajo pranoi akuzën për përdhunimin e një të mituri. Rachel Gendron është dënuar të premten në Gjykatën e Lartë në Worcester, Angli. Ajo u akuzua...

Në vitin 1995, këngëtarja e famshme, Britney Spears kishte pozuar për fotografin David Baren. Tashmë në moshën 33-vjecare ajo vendosi të publikojë fotografitë. Fillimet e karrierës së saj janë pikërisht nga shoë “The Mickey Mouse Club”, ku ka performuar krahas yjeve, si Justin Timberlake, Ryan Gosling, Christina Aguilera dhe...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.