Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Ne rrjetet sociale disa dite me pare Miriam Cani njoftoi se së shpejti do t’i rikthehet muzikës me një projekt të ri muzikor. Ndërkohë, ajo ka realizuar edhe një set të mrekullueshëm fotografish, në të cilat është shfaqur mjaft bukur dhe me stil. Të gjitha fotot, Cani i ka...

Babai i Gigi dhe Bella Hadid, Mohamed do të ketë një rol në filmin e quajtur “Trading Paint” ku luan John Travolta. “Kthim nga Alabama!”, shkruan 68-vjeçari jordano-amerikan në Instagram. “Shumë krenar dhe i nderuar të përfshihem në këtë kast të mrekullueshëm. Do të jetë një film i mrekullueshëm....

Një imazh i Zonjës së Parë të Amerikës Melania Trump, është vendosur në një poster në Zagreb të Kroacisë. Imazhi i saj është përdorur për të promovuar një shkollë lokale duke ofruar mësime në gjuhën angleze. Shkolla kroate lançoi posterin ku është imazhi i Zonjës së Parë Melania Trump...

Ajo njihet botërisht për format e saj seksi dhe Demi Rose ka treguar në një plazh në Cape Verde, edhe një herë që është një yll. 22 vjeçarja është shfaqur e mrekullueshme me bikini duke treguar gjoksin e saj dhe të pasmet bombastike. (da.xha/BalkanWeb)

Tapet i kuq i nxehtë mbrëmjen e kaluar në Cineworld në Leicester Square në Londër, për premierën botërore të ‘Kingsman:Qarku i artë’, sipas kapitullit të filmit të 2015, i drejtuar nga Matthew Vaughn. Trasparencë me drita të kuqe për Jenna Dewan Tatum, bashkëshortja e Channing, e cila e veshur...

Swift ka kryesuar në Billboard Hot 100 për javën e tretë radhazi me këngën e saj të fundit “Look What You Made Me Do”. Këngë të tjera në top listë janë “Bodak Yelloë” nga Cardi B në numrin dy, “1-800-273-8255” nga Logic me Alessia Cara, Khalid në numrin tre...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.