Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

TIRANE – Aktorja e njohur Ema Andrea kohët e fundit është vënë në shënjestër të mediave për lidhjen e dashurisë me fotografin Eldon Luarasi. Megjithëse çifti nuk e fsheh më dashurinë, madje as në profilet sociale, në fakt, as nuk ka dëshirë ta bërtasin me zë të lartë atë...

Pippa Middleton, e cila është zhdukur nga eventet mondane pas martesës me miliarderin James Matthews, është fotografuar gjatë pushimeve të saj dimërore në Verbier, të Zvicrës. E përjavshmja Chi në numrin e të mërkurës do të publikojë fotot ekskluzive të motrës së Kate Middleton, e cila shfaqet duke bërë...

Aurela Hoxha gjithmonë shfaqet e bukur dhe tejet në formë’ Por, në një foto të publikuar së fundmi ajo duket për mrekulli. E fotografuar me një mikeshë, Aurela duket joshëse e veshur në rroba verore në rrugët e Milanos.

Gjatë lojërave olimpikë të Pyeongchang 2018, një incident hot i ka ndodhur patinatores franceze Papadakis e cila gjatë performcës së saj çift, ka nxjerrë zbuluar gjoksin. Pavarësisht këtij incidentit 22 vjeçarja ka vazhduar pa u shqetësuar aspak performancën e saj. Incidenti i saj është fiksuar nga kamerat dhe fotografët...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.