Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Në lajmet e “show-bizz”-it, në rubrikën “nostalgji” mund të gjeni fotografi, lajme apo intervista të veçanta, të publikuara gjatë viteve në suplementin “Bluetooth” të “Gazetës Shqiptare”. GSH.al, sot sjell:  Jozefina ‘ndryshon’ rregullat e Tiranës. Kryetarja e Kuvendit, “JASHTË” protokollit. Monda: Më mirë vonë se  kurrë. Jozefina ‘ndryshon’ rregullat e Tiranës...

Rihanna është një nga këngëtaret më me stil në botë. Së fundmi ylli i muzikës është shfaqur me një fustan të bardhë dhe pa sytjena, teksa ka qenë në festën e përvitshme të Diamond Ball Rihanna. Me një fustan që i nxirrte në pah këmbet dhe kilet e tepërta,...

Beyonce dhe Jay Z kanë qenë të ftuar në eventin e përvitshëm të Rihannës Diamond Ball në Neë Jork. Këngëtarja 36-vjeçare, është shfaqur e mrekullueshme me një fustan mëndafshi jeshil, të shkurtër, që i nxirrte në pah këmbët, ndërsa Jay-z është shfaqur elegant me një kostum të zi. Ylli...

Ai vlerësohet të jetë sportisti i tretë më i pasur në botë, me mbi 700 milionë dollarë, pas mbylljes së karrierës, por duket se Floyd Mayweather është i pari në një tjetër fushë. Në një intervistë të çuditshme me kukull në një kanal në YouTube, Mayweather deklaroi se kishte...

Është ndarë nga jeta në moshën 91 vjeçare, në një spital në Los Angeles, aktori Harry Dean Stanton. Ai ka marrë pjesë në dhjetëra filma kult si “Cockfighter”, “1997: arratisje nga New York” e Repo Man, il recuperatore”. Ai gjithashtu ka pasur suksese në pruduksionet hollywoodiane si “Alien”, “Nick...

Nicki Minaj shquhet per format e saj bombastike të cilat nuk resht se ekspozuari. Këngëtarja ka qene e ftuar ne ‘Toningh Show’ ku është shoqëruar nga aktori Jake Gyllenhaal. Të dy u panë bashkë teksa kanë pozuar në ambjentet e emisionit të Jimmy Fallon, ku morën pjesë në emisionin...

Rita Ora është një këngëtare shume e njohur, por ajo nuk le pas dore as modën. Këngëtarja me origjinë shqiptare sapo ka publikuar reklamën e radhës për markën e famshme të veshjeve të brendshme, “Tezenis”. Seksi dhe shumë joshëse, Rita ka reklamuar me trupin e saj perfekt me të...

Selena Gomez është fotografuar në rrugët e New York-ut, pas transplantit të veshkave. Vetëm pak orë më parë ylli deklaroi për gjithë botën në rrjetet sociale, se në korrik ka bërë një transplant veshkash, një operacion mjaft delikat. Tani mbërrijnë fotografitë e para, në setin e filmin të Woody...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.