Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Dashi Me pozicionimin e Hënës në lidhje me Neptunin, t’i hyni punës në zyrë nuk do të jetë e lehtë. Do të donit të ishin plotësisht në një vend tjetër dhe kjo bie në sy. Më mirë të mos shpërqendroheni nga gjëra të ndryshme dhe të përpiqeni të jeni...

Dashi Duke qenë se duhet të analizoni një situatë, duhet të merrni parasysh më shumë se një aspekt, nëse nuk doni të humbisni një gjë shumë të rëndësishme. Keni aftësi të shkëlqyera por që nganjëherë mbeten në hije nga nxitimi juaj për të përfunduar çdo gjë. Demi Urani, Jupiteri...

Dashi Të humbësh një mundësi të mirë nuk është e këndshme, por tani mos e dramatizoni. Kërkoni të tjera, ndoshta edhe më të mira, kështu do të keni diçka për t’u ngushëlluar. Mos u dekurajoni përballë dyshimeve të ndokujt. Nevojitet kohë për t’ia dalë që ta bindni. Demi Pozicionimi...

Dashi Nevoja për siguri vjen në një kohë pak të ndërlikuar për jetën në çift. Vendosini të gjitha letrat mbi tavolinë dhe dorën në zemër. Të shprehni emocionet tuaja nuk do të jetë e lehtë, por të paktën e keni provuar. Dhe kjo është ajo që ka rëndësi. Demi...

Dashi Mbrëmja do të jetë e shumëngjyrshme nga vizione romantike, falë pozicionimit të Hënës në lidhje me Venusin. Përfitoni nga momenti dhe përgatisni një darkë të këndshme. Gjesti juaj do të vlerësohet së tepërmi, mbi të gjitha sepse kishit kohë që nuk bënit gjëra të tilla. Demi Shfaqini hapur...

Dashi Me partnerin gjithmonë gjeni diçka për të qeshur, sidomos nëse yjet vënë në dukje dallimet tuaja, si në kuptimin e karakterit ashtu edhe të synimeve. Të paktën Hëna flet gjuhën tuaj: vitalitet, besim dhe zgjidhje të shpejta. Demi Koha që i kushtoni estetikës personale si dhe rehatisë në...

Dashi Ndryshime të shpejta dhe pozitive, falë pozicionimit të Hënës në lidhje me Neptunin. Në vazhdën e vendimeve të marra, popullariteti juaj do të pësojë një rritje! Pak krijimtari dhe fantazi në profesion do t’ju sjellë vlerësimin e një eprori. Demi Dilni nga kllapia dhe veproni menjëherë, nëse nuk...

Dashi Pozicionimi i Hënës në lidhje me Venusin dhe Marsin parashikohen stuhi, por rezultati varet nga si do të dini të menaxhoni çështjet më delikate që lidhen me dy persona. Të merrni pak kohë pushim për të menduar mund të jetë gjëja e drejtë për të bërë, por nuk...

Dashi Si ndërmjetës të natyrshëm, këtë të enjte do jeni të mbështetur edhe nga yjet dhe nuk do gjendeni kurrë në vështirësi. Do dilni nga situata me lehtësi të madhe. Ndoshta duhet të shqetësoheni vetëm nga objektiviteti juaj total. Demi Mos i refuzoni ndihmë një miku që ka nevojë...

Dashi Disa çështje do të kërkojnë vëmendjen tuaj urgjentisht. Nuk keni çfarë t’i bëni, por mos e ekzagjeroni. Do t’ia dilni në një situatë ku duhet të kënaqni dy palë, nëse nuk do t’ia arrini nga zgjuarsia, do të jetë me pak fat që nuk e prisnit! Demi Pozicionimi...

Dashi Të favorizuar nga Venusi, do të jetë e lehtë të shkoni mirë me partnerin tuaj, edhe pas një zënkë të vockël, sepse të ziheni nuk do të thotë se nuk duheni! Jeni gati të hapni rrugë për personin tuaj të zemrës, për ju dashuria vjen para çdo gjëje....

Dashi Edhe reflektimet janë të dobishme, sidomos nëse nevojiten për të menaxhuar disa situata që nuk janë ashtu siç dëshironi ju. Hëna projekton të gjitha energjitë tuaja në punë, duke sugjeruar të hiqni dorë nga padurimi. Demi Hëna ju dhuron humor të mirë dhe shpirt iniciative: pikërisht atë që...

Dashi Nëse doni të bini në sy për talentin tuaj dhe të merrni vendin e punës që ëndërroni, falë pozicionimit të Venusit me Plutonin, ky është momenti i përshtatshëm. Mundësia për të qenë të suksesshëm rritet, nëse në vend që të rrini në shtëpi, dilni më shumë dhe qëndroni...

Dashi Pozicionimi i Marsit në lidhje me Saturnin mund të sjellë dyshime dhe xhelozi pa arsye. Një sqarim me partnerin do të heqë çdo dyshim. Përpara se të drejtoni gishtin nga tjetri, thirrini ndërgjegjes suaj. Mbase edhe ju keni diçka për të fshehur. Demi Edhe pse i dini të...

Dashi Të dish të zgjedhësh për më të mirën nuk është e lehtë, kur bëhet fjalë të mendoni si për mirëqenien tuaj, ashtu edhe për atë të të tjerëve. Njerëzit i besojnë instinktit tuaj dhe kjo ju pëlqen. Por shtrohet pyetja, po ju a i zini besë? Demi Kalimi...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.