Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Sipas horoskopit këto shenja janë shumë të pa qëndrueshme dhe është vërtetuar se 5-4, tradhtojnë partnerin ose partneren. Dashi Nuk është ai më i keqi në botë. Ndonjëherë e ekzagjeron me komplimentet ndaj të tjerave, por vetëm sepse i pëlqen të flirtojë. Por në fund mund të rrish e...

Dashi Ndryshime të shpejta dhe pozitive, falë bashkëveprimit Diellit me Hënën që ju favorizojnë. Në vazhdën e vendimeve të marra, popullariteti juaj do të pësojë një rritje! Pak krijimtari dhe fantazi në profesion do t’ju sjellë vlerësimin e një eprori. Demi Dilni nga kllapia dhe veproni menjëherë, nëse nuk...

Dashi Vështirësi të vogla plotësisht të papritura do t’ju shkaktojnë pak probleme, edhe pse do të dini t’i përballoni shumë mirë. E keni lumturinë shumë afër, prandaj mos lejoni që asgjë dhe askush, të mos ua marrë! Demi Gjeni pak kohë për personin që doni, përpiquni të keni dialog....

Dashi Do të keni krijimtari të shkëlqyeshme në punë. Origjinaliteti i bashkëngjitet çdo nisme. Nën drejtimin tuaj edhe gjëja më e parëndësishme ka personalitet. Me kolegët formoni një ekip të ngushtë që beson në bashkëpunim dhe që përballet me sfidat. Demi Të pakënaqur nga Hëna, si edhe me Venusin...

Dashi Do të jeni në formë shumë të mirë, nën ndikimin e Hënës që qëndron mbi zjarrin e Marsit dhe Uranit. Do të jeni plot gjallëri dhe të fuqishëm gjatë ditës, por të rraskapitur në mbrëmje. Nuk është vetëm lodhje, por edhe ndryshimi i Hënës. Demi Mëngjesin do ta...

Dashi Edhe pse duhet të prisni ndonjë polemikë të provokuar nga Plutoni kundërshtar, do merrni lajme të bukura dhe interesante nga Urani. Do përjetoni një gëzim të madh. Një mik që keni kohë që nuk e keni parë do kthehet tek ju. Demi Dielli, Mërkuri dhe Jupiteri kundërshtarë tek...

Horoskopi Dashi Do të përshkoheni nga ndjenja e të qenit zotërues, ndoshta më shumë një qëndrim sesa një nevojë e thellë: Në ekip ju pëlqen të theksoni se ai ose ajo është tashmë pronë private. Do t’i pëshpëritni në vesh partnerit gjëra konfidenciale. Flitet më bukur për dashurinë në...

Dashi Lërini dashurinë që të rrjedhë lirisht. Do të shërbejë për të çimentuar një lidhje të konsoliduar, ose të shkrijë ndrojtjen në një marrëdhënie të porsalindur. Do t’ju duhet të pranoni disa kompromise. Solidariteti është i barasvlershëm me suksesin e ndërmarrjeve. Demi Humori juaj sot është i lidhur me...

Dashi Të shpërblyer nga Venusi në shenjën tuaj që përqafon Hënën, do të përballni me vendosmëri dhe optimizëm pengesa të mundshme. Nëse keni dyshime në lidhje me një çështje, është e kotë të shqetësoheni. Duhet të vazhdoni më tej. Demi Nëse nuk jeni të sigurt për ndjenjat tuaja, mos...

Dashi Të kënaqur me surprizat e dhuruara nga Jupiteri, që bashkëvepron me Uranin do të jeni shumë aktiv. Sot me të vërtetë do t’ia kaloni bukur. Do të keni dëshirë t’i përkushtoheni studimit të lëndëve të reja, mbi të gjitha preferoni shkencën dhe matematikën. Demi Merrni pak kohë për...

Horoskopi Dashi Bashkëveprimi i Hënës me Venusin do të bëjë që sot të kaloni një ditë të shumë bukur dhe të frytshme. Gjithçka do t’ju duket e thjeshtë. Do të keni harmoni edhe në fushën e dashurisë. Është dita ideale për të kaluar kohën me miqtë ose me familjen....

Dashi 21 Mars – 20 Prill Planetët në mbrëmje ju dhurojnë një avantazh më shumë. Do të mbizotëroni skenën profesionale me frymëzim, me shpirtin e iniciativës dhe mprehtësinë e reflekseve. Një takim do të bëjë që të ëndërroni me sy hapur. Emocione të forta do të bëjnë që të...

Dashi Nëse në punë doni të jeni i qetë, përmbajuni në mënyrë të përpiktë rregullave dhe shmangni kundërshtimin e vazhdueshëm të veprimeve të eprorëve. Jeni të papërmbajtshëm, edhe për gjërat me të vogla. Organizohuni mirë, pushoni më shumë, zbavituni me miqtë! Demi Me Hënën armiqësore mund të keni mosmarrëveshje...

Dashi Hëna nuk shkon mirë me Plutonin në qiellin tuaj dhe në atmosferën që jetoni me atë që ju ka hyrë në zemër. Pakënaqësia priret të mbizotërojë. Mos e vini në dyshim atë që ndjeni për partnerin që në zënkat e para që keni me të. Demi Jeni përballë...

Dashi 21 Mars – 20 Prill Nën tërheqjen e Venusit dhe Marsit, Hëna iu prish disi qetësinë dhe krijon pengesa në rrugën tuaj të gjatë. Do të merreni të promovoni një projektin tuaj të punës, tek i cili keni shumë pritshmëri. Gjasat janë që të dalë me sukses. Demi...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.