Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Dashi Hëna rrit optimizmin dhe aftësinë komunikuese. Vërtet do të jeni pak egocentrikë, por edhe të shkëlqyer dhe interesant si kurrë më parë. E dini fatin tuaj, por do të arrini edhe të përfitoni nga rasti për të mësuar nga persona vërtetë të veçantë. Demi Plutoni jo shumë miqësor...

Dashi Bashkëveprimi i planetëve do të bëjë që humori juaj të ketë luhatje. Mos u mbyllni brenda vetes. Pranoni dhe besojuni të tjerëve. Për të arritur në një mirëkuptim më të madh, vëreni veten në vendin e partnerit dhe bëni më të mirën që mundeni. Demi Edhe pse dini...

Dashi  Sezoni i verës ju tundon me pushime dhe shpenzime të ekzagjeruara. Me Jupiterin kundër, ekonomia juaj nuk është e mbrojtur mirë, mos e ekzagjeroni. Për fat të mirë, Saturni dashamirës ndaj Shigjetarit ju ndihmon të realizoni projektet në punë. Demi Me Hënën armiqësore nga Akrepi, sot do tregoheni...

Dashi Mos u hidhni shumë përpjetë, nëse nuk doni të rrezikoni të rrëzoheni! Duhet të qëndroni me këmbë në tokë dhe të mos përfshiheni nga aventura tepër të rrezikshme. Mendoni për pasojat e veprimeve që kryeni, do të shmangnit rrezikun për ta pësuar. Demi Nëse po shqyrtoni mundësinë për...

Dashi Pozicioni i planetëve do t’ju garantojë një ditë të gëzueshme dhe pa kokëçarje, gjatë së cilës do të ndiheni mirë. Shmangni nga programi çdo lloj veprimtarie të lodhshme dhe mendoni të argëtoheni. Demi Kjo ditë ju sjell paqe dhe qetësi, që t’iu përkushtoheni punëve të shtëpisë dhe të...

Dashi Keni nevojë për një ndryshim ambienti që u rikthen entuziazmin ideve të reja që keni, për të mos humbur gjallërinë, që ju shquan nga të tjerët. Më në fund erdhi një ditë e qetë: pikërisht ajo që ju duhet për të qëndruar më shumë me të dashurit tuaj....

Dashi Të rebeloheni ndaj një eprori për të kërkuar që të trajtoheni ndryshe nuk do të sillte asgjë të mirë. Është më mirë t’i kuptoni këndvështrimin, por pa ngritur zërin. Përmbajuni rregullave të vendosura, pasi nuk mund të bëni gjithmonë sipas kokës suaj. Demi Jeni të pavendosur. Nuk dini...

Dashi Ditën e sotme do t’ju mungojë shpejtësia për të tejkaluar kundërshtarin tuaj dhe për të dalë në avantazh ndaj tij. Do të jetë një përballje e fuqishme, por është e sigurt se nuk do ta shisni kurrsesi lirë lëkurën tuaj. Demi Edhe pse duhet të qortoni dikë që...

Dashi Fillimi i kësaj dite do jetë shumë interesant përsa i përket punës. Në dashuri po kaloni një periudhë monotone, por sot mund të ketë ndryshime të këndshme. Demi Kjo ditë mund të jetë pak e vështirë për ju. Po ndodhin shumë gjëra në jetën tuaj, kujdes anën emocionale....

Dashi Nëse nuk jeni të sigurt, një mik do t’ju ndihmojë të merrni një vendim. Shmangni përballjet dhe veproni me dinakëri. Inteligjenca sigurisht që nuk ju mungon. Lidhjet emocionale po thellohen por përpiquni të jeni të kuptueshëm, dhe si gjithmonë të sinqertë. Demi Kjo e diel do karakterizohet nga...

Dashi Një e fshehtë sot, një e fshehtë nesër, rrezikoni të mos mbani më mend se cila është kështjella e fantazisë që keni ndërtuar. Më mirë të ktheheni në realitet! Nëse keni në mendje një lidhje nga e kaluara, mos u angazhoni për të ardhmen. Demi Këshillohet të përballoni...

Dashi  Parashikohen ndryshime. Për momentin, mos merrni vendime të prera, që mund të mos jenë të duhurat. Prisni sa të qartësohen gjërat. Mos bini pre e tundimit për të reaguar menjëherë, sidomos në punë. Rrezikoheni nga shpërqendrimet. Demi Këtë ditë do të ndiheni të sigurt nga një ndjenjë praktike...

Dashi Dikush do t’ju afrohet me ndjenja të sinqerta, po ngadhënjimi nuk do të jetë i lehtë. Do të pretendoni gjithmonë shumë. Në horizont shquhen mundësi të mira profesionale, që duhen shfrytëzuar menjëherë. Mos lejoni t’ju shpëtojë mundësia. Demi Nëse mbani inat ndaj dikujt apo diçkaje, do të jetë...

Dashi Jeni duke ndjekur objektiva që ju lodhin dhe ju stresojnë. Mos vallë për hir të kësaj keni lënë mënjanë dashurinë? Dëshira dhe pasioni do të bëjnë që të kërkoni mundësi për të biseduar dhe bashkëpunuar me partnerin më shumë se më parë. Demi Një njeri që e vlerësoni...

Dashi Merrini vendimet duke ruajtur ekuilibrin dhe duke shmangur reagimet gjaknxehta. Duhet patjetër të tregoheni të kujdesshëm. Nëse do t’ia lejoni, një familjar do të jetë i lumtur t’ju ndihmojë. Mos lini që kjo mundësi t’ju ikë. Përfitoni. Demi Dashuria do t’ju godasë në mënyrë të parezistueshme, thellësisht, ndoshta...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.