Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
Lajme
Grupet
Rezultatet
Kalendari
RUSI 2018
14:00

Belgjikë - Tunizi

RUSI 2018
17:00

Republika e Kores - Meksikë

RUSI 2018
20:00

Gjermani - Suedi


DASHI Mos u tregoni despotike sot me ate qe keni ne krah tregohuni te arsyeshem dhe jo te enderoni me shume sesa duhet. Vetem keshtu nuk do e lendoni veten. Me shpenzimet nuk do beni aspak kursime dhe gjendja do behet problematike. DEMI Bashkepunimi ne çift do permiresohet disi...

DASHI Planet tuaja për ditën do të jene te kufizuar nga ndonjë angazhim romantike. Jeta eshte bukur me kete menyre! Cdo gje do te jete ne e qarte per ju ne planin sentimentale dhe shum shpejt do te kuptoni dicka te re.ndonjeher duhet treguar me shume besim dhe durim....

DASHI Parashikohet një ditë pak e vështirë nga ana e shendetit sidomos dhimbja e kokës dhe e kockave. Mundohuni të jeni sa më të qetë, mos bëni sforcime të mëdha. DEMI Gjendja emocinale parashikohet jo në formën më të mirë megjithatë me ndihmën e njerëzve të vafërt do të...

DASHI Nuk do ta keni shumë të lehtë të komunikoni dhe të hyni direkt në zemrën e partnerit tuaj sot. Situata do të jetë paksa e komplikuar, ndaj bëni durim. Edhe nëse gjërat nuk shkojnë sic doni ju, mos e humbisni besimin. Thjesht duhet të punoni më shumë me...

Dashi Marsi në shenjë duket se “llapashitet” në orbitën e vet, aq e zbehtë do të jetë ndihma e tij për ju. Megjithatë, luftarakë sot do të ndjeheni me hyrjen e saturnit në shenjë. Mirë erosi. Demi Pas një rënie të vazhdueshme të energjive tani duket se sot do...

DASHI Nga mëngjesi deri në darkë do e surprizoni njëri-tjetrin dhe do i shprehni ndjenjat me çdo lloj mënyre.Jeta juaj në çift do jetë mjaft e animuar gjatë kësaj ditë. Mos bëni çmënduri do keni vështirësi të mëdha më vonë. Beqarët do vazhdojnë të mbeten vetem edhe pse do...

Dashi Dita e sotme mund të jetë e favorizuar për transferta, spostime të vogëla dhe pritje për para. Duhet të përfitoni nga takimet fatsjellëse që krijohen papritur gjatë gjithë javës. Demi Duhet të vendosni se ku të duhet jepni tërë energjitë dhe kohën tuaj, dhe nga se të hiqni...

DASHI Dita e sotme do jetë e plotësuar si profesionalisht ashtu dhe emocionalisht. Mërzitja e ditëve të fundit do kalohet, dhe dita do jetë plot buzëqeshje dhe ngjyra pranvere. Mbrëmjen rezervojani totalisht njeriut të zemrës, do kaloni momente të bukura që ju kishin munguar prej kohësh. DEMI Keni kohë...

DASHI Çdo gabim në këtë ditë,mund të çojë në diçka tjetër dhe ju nuk do të keni për ta marrë atë si diçka negative.Në të vërtetë, mund të jetë një mundësi për diçka të re që përfundimisht do të sjellë një frymë të re.Do të duhet të rregulloni disa...

DASHI Mund të jeni duke planfikuar një festë në darkë ose duke u argetuar Sot duhet të jetë një moment i shkëlqyer për të qënë krijues. Çdogjë që bëni do funksionojë në favorin tuaj.. Sa me krijes të jeni aq më të përmbushur do ndjeheni. DEMI Aftësia juaj për...

DASHI Njerezit janë mjaftë kërkues sot – aq shumë sa juve mund t’ju duhet që të largoheni, mbyllni deren dhe vini kufjet për të shmangur ndërprerjet. Përsëri nëse ju mund ti trajtoni kërkesat e tyre me shpejtësi, ju duhet të ndiheni më mirë. DEMI Falë mbështetjes së Mërkurit jeta...

Dashi Është momenti I duhur për ti shprehur ndjenjat njeriut që ju doni, lëreni menjanë ndrojtëjen apo frikën e refuzimit. Duhet të keni më shumë besim tek vetja. Me pak guxim jeta juaj do të marë ngjyrat që ju gjithmonë keni dashur. Demi Është një ditë plot mundesi të...

DASHI Ju keni qenë duke e munduar veten shumë gjatë ditëve të fundit dhe mund të ndjeni një lodhje mjaf të madhe . Megjithatë, mendja juaj është ende aktive, dhe ju mund të gjeni qetësi përmes librave, televisionit, apo leksionet e disa lloj. Mundohuni të gjeni dicka emocionuese për...

DASHI Në përgjithësi jeta juaj në çift do jetë e qëndrueshme. Në mëngjes do kete disa debate të vogla të cilat do zgjidhen në çast. Në aspektin profesional shfrytëzoni çdo mundësi që do ju jepet sepse rralle do vijnë momente të tilla. Financat pritet të mos përbëjnë asnjë lloj...

DASHI Kontrollojeni veten sot ju që jeni në një lidhje nëse nuk doni që të lindin probleme dhe mosmarrëveshje më vonë. Mos e lendoni partnerin atje ku i dhemb më shumë. Gjëndja e financave nuk do jenë as delikate, por as e shkëlqyer. Mund të bëni thjesht shpenzime të...