Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Dashi Mos u mundoni për asnjë moment ta kontrolloni atë qe keni ne krah sot sepse ai mund te zemërohet pa mase dhe situata do ju dale jashtë kontrollit. Mos e prishni me dorën tuaj harmoninë. Beqaret do kenë një dite te këndshme edhe pse jo me ndonjë takim...

Dashi Do keni konflikte te forta sot me personin qe keni ne krah dhe kjo do ju mërzitë pa mase. Nuk do ndiheni mire dhe mund te mbylleni ne vetvete. Beqaret do kenë një dite intensive. Nuk do mungojnë aspak takimet, megjithatë ata ende nuk do jene gati për...

Dashi Gjate këtyre diteve duhet te qëndroni pak me shume kohe me partnerin tuaj dhe madje te provoni edhe eksperienca te reja se bashku. Vetëm kështu do e mbani larg rutinën dhe mërzinë. Beqaret ka shume gjase ta gjejnë personin e përshtatshëm ne rrethin familjar te disa miqve. Shëndeti...

Dashi Gjerave te vogla mos i jepni shume rendesi sot, pasi nuk ja vlen te humbni kohen tuaj me to. Percaktoni qarte planet tuaja te se ardhmes, duke pasur cdo gje te planifikuar e percaktoni ju vete kohen kur doni te argetoeni, dhe do kaloni momente plot lumturi dhe...

Dashi Po kaloni nje periudhe pesimizmi, dhe ju duket sikur askush dhe asgje nuk ju kenaq, sot do kaloni nje dite te mbushur plot lumturi. Pasi ndonjehere dhe detajet me te vogla qe te na bejne te lumtur. Prandja vleresoni gjerat e vogla qe te vijne te medhate. Demi...

Dashi Dita e sotme do nise me gezim te madh nga ana juaj, ka kohe qe nuk ju ndodh dicka e tille, dhe kjo fale dikujt qe po i jep ngjyra jetes suaj. Ndryshime te medha do ndodhin ne jeten tuaj, mos u prembni pasi cdo gje do shkoje...

Dashi Do keni nje sere ceshtjesh per te zgjedhur sot, gjera te vogla qe i keni lene mbas dore, ose keni shpresuar se dikush tjeter ka qene duke u marre me to. Sot eshte dita ti zgjidhni te gjitha keto. Keni gjithcka ne dispozicionin tuaj, kohen, mjetet, deshiren per...

Dashi Dita nuk do te nise sic e kishit programuar, kjo pasi jeni ju ata qe nuk po arrini dot te vendosni rregull ne jeten tuaj. As me pak, dhe as me shume, prandaj mos u kapni me te tjeret. Mbase kjo vjen ngaqe keni qene shume te ngarkuar...

Demi Duke qene se ju jeni njeri teper pozitiv I rregullt dhe I respektuar nga te tjeret, do ju japin nje sese detyrash, sic duket nuk e dine qe ju jeni teper impulziv, nuk humbni shume kohe me gjera te kota. Kur ju pelqen dicka shkoni dhe e merni....

29 mars Dashi Gjithmone te tjeret ju kane respektuar, por eshte momenti ti beni pyetje vetes, nese eshte pozicioni i punes qe ju ka falur kete respekt, apo e keni fituar fale karakterit tuaj. Nga kjo varet nje mardhenie teper e rendesishme per ju. Demi Lereni insitiktin tuaj tju...

Dashi Ti lesh te tjeret te grinden dhe ti te jesh spektator nuk mendoj se eshte ndonje skene e bukur per tu pare, prandja do ishte me mire te nderhynit. Sidomos nese behet fjale per ceshteje familjare, nuk me duket e drejte qe dikush te lendohet dhe ju te...

Dashi Dita do te nise me se miri, pjesa tjeter se si do perfundoje varet totalisht nga ju. Mos prisni qe zgjidhjet e problemeve te vijne nga qielli, cdo gje varet nga ju dhe nga njerzit rrotull jush. Mos jepni keshilla, te cilat as vete nuk i ndiqni. Demi...

Dashi Sot do keni nje okazion te cilin nuk doni tju ike. Shihni rrotull jush, dhe mos lejoni qe te tjeret te tregohen me te shkathet se ju dhe tja u marrin kete mundesi te arte. Kohet e fundit nuk keni qene shume me fat, tani eshte momenti juaj,...

Dashi Duhet ti lini pretendimet ne diten e sotme, ne te kundert do humbisni nje kontrate shume te rendesishme per ju, ose perdorin sharmin tuaj per te bindur te tjeret se ajo qe ju sygjeroni eshte e duhura. Do ju jepen shume mundesi, me qetesi zgjidhni te duhuren, e...

Dashi Dita e sotme do jete fillimi i nje rruge te gjate dhe plot sukses si ne pune ashtu dhe ne mardhenie me njerzit. Do jeni plot energjit dhe ide te reja, gje qe ju ka munguar prej kohesh. Do realizoni ate qe juve ju pelqen me shume. Demi...