Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

“Shqipëria ka bërë detyrat e saj për reformën në drejtësi, kundër krimit dhe korrupsionit dhe pret një rekomandim të drejtpërdrejtë për hapjen e negociatave me BE-në këtë vit”, është shprehur kryeministri Edi Rama në një intervistë për portalin ‘EURACTIV.com’ në kuadër të Forumit Ekonomik Botëror në Davos. Kreu i...

TIRANE- Laura Nezha ka qenë e ftuar në emisionin “Chic” të moderatores Fjodora Fiora në New24. Aktorja dhe këngëtarja bukuroshe vjen nga skena e teatrit eksperimental “Kujtim Spahivogli” ku ajo do të jetë pjesë e shfaqjes “Sherbëtorët”. Laura Nezha rrëfehet për eksperiencën e saj në Kënga Magjike dhe shumë...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.