Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

TIRANË- Karriera, shfaqjet, jeta familjare, bashkëshorti, fëmijët, divorci…Inva Mula ka folur për gjithçka sot në emisionin “Studio e Hapur” në News24 me gazetaren Eni Vasili. “BalkanWeb” sjell intervistën e plotë të sopranos shqiptare me famë botërore Meqenëse jemi pak përpara shfaqjes së parë, jeni e emocionuar? Në fakt dhe...

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se Kosova dhe Serbia duhet të përmbyllin kapitullin e armiqësive me një marrëveshje për normalizimin e raporteve reciproke. Ai ka mbrojtur idenë e tij që marrëveshja përfundimtare me Serbinë t’i nënshtrohet edhe referendumit. “Mendoj se përtej bartësve të institucioneve, përtej Qeverisë, përtej...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.