Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Klea dhe Elgiti janë ndoshta çifti më i vështirë në showbiz-in shqiptar që marrëdhënien e tyre as nuk e mohojnë, as nuk e pohojnë, por as nuk po bien dakord për të thënë të paktën të njëjtën përgjigje publike para pyetjes “janë apo jo çift?”. Kësaj pyetje, Elgiti i ktheu...

Iggy Azalea konsiderohet një prej këngëtareve më seksi në skenën muzikore amerikane. Këngëtarja e njohur e lindur në Australi ka postuar një video ku nxjerr në pah të pasmet e saj. Iggy Azalea ka pasur një varg projektesh të suksesshme, por që kur ndërpreu bashkëpunimit me reperin T.I. nuk...

Vite më parë nuk i kishim parë ende format bombastike të këngëtares Ronela Hajati. Por në 2013 në performancën e spektaklit të përvitshëm të “Kënga Magjike”, këngëtarja i la të gjithë pa fjalë. Përveçse performancës ekspresive në skenë, na mbetën sytë dhe tek të pasmet e bollshme të saj....

E donte shumë një fëmijë dhe nuk ngurronte ta përmendte shumë shpesh në intervista. Aktori turk Ozcan Deniz do të bëhet baba. Lajmi i lumtur për aktorin e njohur si Kahramani i “Një Pjesë e Imja” bëhet i ditur nga gazeta “HaberTurk”, sipas të cilës e dashura e tij...

Beyonce edhe pse pak kohë nga lindja e binjakeve duket në superforme. Se fundmi ylli i muzikës ka postuar në Instagram foto ku shfaqet e mrkeullueshme me nje fustan me ngjyra te celura. Teska tregon fustanin e bukur dhe format e saj, diva e muzikes merr komente pozitive nga...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.