Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Flokë shumë të shkurtër dhe një fustan super seksi ngjyrë argjendi, shumë të hapur në shpinë dhe totalisht nudo. Kështu është shfaqur Kate Hudson në tapetin e kuq të Urbanworld Film Festival në New York. Artistja 38 vjeçare wshtw shfaqur e qeshur në krah të të fejuarit, kitaristit Danny...

Rihanna promovon linjën e saj të bukurisë në Madrid dhe ka treguar format e saj të bëshme në tapetin e kuq. Me një dekolte shpërthyese dhe disa kile më tepër ylli i pop-it duket seksi, shumë e bukur dhe në humor të mirë. (da.xha/BalkanWeb)

Klea dhe Elgiti janë ndoshta çifti më i vështirë në showbiz-in shqiptar që marrëdhënien e tyre as nuk e mohojnë, as nuk e pohojnë, por as nuk po bien dakord për të thënë të paktën të njëjtën përgjigje publike para pyetjes “janë apo jo çift?”. Kësaj pyetje, Elgiti i ktheu...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.