Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
 • 2366 Lexime
 • A jeni të lodhur nga fotografitë e njëtrajtshme të ditës? A dëshironi të realizoni fotografi ndryshe dhe tërheqëse? Nëse po, atëherë, lexojeni këtë udhëzues në vijim  i cili është sajuar nga ekspertët e fotografisë… Falë këtij udhëzuesi ju mund të realizoni poza intersante dhe tërheqëse, ndërsa fotografitë tuaja do...

 • 5602 Lexime
 • SUEDI-Për disa aspekte, Suedia është parajsë për punonjësit. Suedia është një nga shtetet me kohën më të shkurtër të punës në Europë, vendi ku për herë të parë u prezantua leja e atësisë, pra edhe burrat kanë të drejtë të marrin leje kur bëhen prindër, si dhe shumë benefite...

 • 4192 Lexime
 • Disa punonjës të një parku natyral kinez, që i dedikohet shpëtimit të një prej specieve më të rrezikuara nga zhdukja, si tigri siberian, kanë vendosur të përdorin këtë instrument filmimi për të monitoruar në distancë kushtet e kafshëve të egra. Por droni i nisur prej tyre ka përfunduar në...

 • 3412 Lexime
 • SHBA – Sezonin e kaluar stilistja indoneziane Aniesa Hasibuan ka hyrë në historinë e modës kur ka prezantuar koleksionin e veshjeve për femra myslimane. Tani ka vendosur që me performancën në pistë, në Javën e Modës në New-York t’i përgjigjet politikës kundër emigrantëve të kryetarit të tanishëm amerikan, Donald...

 • 4996 Lexime
 • Agjencia e këshillimit të udhëtimeve TripAdvisor duke parë që stina e verës është afër ka përpiluar një listë me vendet ku mund të kalohen pushimet më së miri.   Për adhuruesit e detit, TripAdvisor jep 10 plazhet më të bukura të botës Në adresën e saj  janë të paraqitura cmimet,...

  Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.