Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Këto modele janë bërë njësh me pejsazhin që i rrethon, nga artisti dhe fotografi zviceran Filippo Ioco. Me trupat nudo, të pikturuara me dorë, ato fshihen në shkëmbinjtë e kuq dhe në pyje. Artisti 47 vjecar ka shëtitur nëpër të gjithë botën në kërkim të kamuflimit perfekt. Nga San...

TIRANE-Mbledhja e djeshme e Komisionit parlamentar për Integrimin u karakterizua nga një debat mes mes kryetares demokrate Majlinda Bregu dhe deputetit socialist, Sadri Abazi. Debati pati në qendër humbjen e kandidatit të APPD-së për Bashkinë e Tiranës, Halim Kosovës. Sadri Abazi: Majlinda, nuk jeni në zi? Majlinda Bregu: Pse...

SHBA – Futbollisti me origjinë shqiptare është fotografuar, duke u puthur me këngëtaren e njohur Nicole Scherzinger. Disa ditë më parë 37-vjecarja u fotografua me futbollistin shqiptar gjatë pushime të saj në ishullin grek, Mikonos. Por përvec futbollisti, mediat kosovare spekuluan edhe për një lidhje me aktorin, Blerim Destani pasi...

EGJIPT- 19-vjeçarja Elly Keda nga Egjipti është bërë mekanikja e parë e automjeteve në këtë shtet. Ajo filloi të marrë zanatin e mekanikut që kur ishte 11 vjeçe, pasi babai i saj zotëronte një ofiçinë dhe ishte mekanik. Pavarësisht fjalëve të banorëve, prindrit e 19-vjeçares e kishin respektuar dëshirën...

Këto ushtrime do ju ndihmojnë të largoni yndyrnat e tepërta në trupin tuaj dhe te keni trupin që dëshironi. Ju duhet të bëni keto ushtrime cdo dite dhe barku juaj do te jete ashtu sic e keni deshiruar gjithmone. Kete ushtrim duhet ta perserisni ne 30 ditet e ardhshme...

Një fund shpinë për tu pasur zili dhe një trup në formë për Michelle Hunziker, e cila po kalon disa ditë pushimesh në plazhin e Marmi, me familjen dhe bashkëshortin e saj Tomaso Trussardi.(da.xha/BalkanWeb)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.