Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Ndikimet astrologjike favorizojnë prirjet për tradhti, duke vepruar në një mënyrë të ndryshme në varësi të pozicionit të zodiakut. Padyshim çdokush ka stilin e tij, dikush tradhton në mënyrën më të qetë të mundshme në “dritën e diellit”, ndërsa dikush preferon të rrijë në errësira, gjithsesi gjithmonë bëhet fjalë...

Aeroplani i kompanisë holandeze Transavia në fluturimin HV6902 Dubai-Amsterdam është detyruar të bëjë ulje të detyrueshme në aeroportin e Vjenës në Austri. Arsyeja është e çmendur: Grindje në mesin e udhëtarëve, pasi një bashkë-udhëtar kishte lëshuar gazra në aeroplan vazhdimisht. Sipas gazetës “De Telegraaf”, një person i moshuar gjatë...

Janë të shumtë filmat fantashkencorë që kanë imagjinuar një pushitm armiqësor të alienëve, por në të vërtetë njerëzve ideja që mund të ekzistojnë civilizime jashtëtokësore nuk i tremb, përkundrazi u pëlqen shumë. Sipas tre studimeve të publikuara në revistën shkencore “Frontiers in Psychology” dhe të zhvilluara në SHBA nga...

I riu francez Stephane Rousson, ka ndërtuar këtë mjet me pedale për të fluturuar mbi detin Mesdhe duke u nisur nga Nizza për të arritur në Calvi, në Korsike. 175 kilometra fluturim, pa asnjë asistencë, Stephane ka arritur të bëjë këtë udhëtim të veçantë. ’Armiku më i keq është...

Aurela Hoxha gjithmonë shfaqet e bukur dhe tejet në formë’ Por, në një foto të publikuar së fundmi ajo duket për mrekulli. E fotografuar me një mikeshë, Aurela duket joshëse e veshur në rroba verore në rrugët e Milanos.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.