Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
  • 1212 Lexime
  • SHBA – Nuk ka kaluar as një vit nga lindja e vajzës së saj, Liv dhe Bar Rafaeli ka shpërndarë lajmin e një tjetër shtatzënie. “Diçka po gatuhet”- shkruan modelja braziliane në rrjetin social, Instagram. Bukuroshja në muajin gusht solli në jetë Liv dhe me sa duket është gjendur...

  • 1044 Lexime
  • Çështja e gatimit është bërë sërish objekt debati te çiftet dhe sërish këtë herë ata që kanë debatuar kanë qenë Gerta dhe Damiano. Ndërsa Gerta po thoshte se përgjithësisht janë femrat, ato që gatuajnë, ka ndërhyrë Damiano që ka hapur edhe debatin për emancipimin e meshkujve dhe femrave shqiptare....

    Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.