Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
  • 1964 Lexime
  • Me një model flokësh të rafinuar dhe një fustan nuseje tyli, Rocio Munoz Morales po ëndërron martesën me Raoul Bova, të dashurin e saj që prej 2013 dhe babain e vajzës së saj Luna. Artisja dhe modelja ka sfiluar së fundmi për Nicole Spose në Pallatin e Kongreseve në...

  • 7800 Lexime
  • Vajza të cilën të gjithë e pëlqenim dikur, tani është rritur dhe është bërë një zonjushë e vërtetë. Fotografia në të cilën Eminem mbante në krah Hailie, është një foto e 15 viteve më parë. Hailie Scott Mathers tani është 21 vjeç është studente psikologjisë në Universitetin e Michigan....

  • 998 Lexime
  • Tashmë është kthyer në trend që shumë këngëtarë të rinj bëjnë bashkëpunime me këngëtarë të muzikës popullore. Bashkëpunimi më i fundit ishte i atij të Brunos me Artiola Toskën në këngën “Mirmëngjes Dashni” kur morën pjesë në “Këngën Magjike”. Bashkëpunimin i radhës duket se do të vijë nga Mateus Frroku...

  • 13014 Lexime
  • Ndërkohë që Blerim Xhemaili, është i angazhuar me ekipin kombëtar të Zvicrës për elimininatoret e Kampionatit Botëror Rusi 2018, bashkëshortja e tij Erjona po “përfiton” nga mungesa e tij, duke kënaqur fansat e saj në Instagram me fotot hot. Bashkëshortja me origjinë shqiptare e futbollistit  të Bolonjës, ka “thyer”...

    Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.