Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
 • 2468 Lexime
 • Me bashkëshortin e saj George në krah, dorë për dore, Amal Clooney ka bërë debutimin e saj të parë si nënë e ardhshme. Avokatja e të drejtave të njeriut, bashkëshorte e aktorit të njohur, është shfaqur e mrekullueshme në tapetin e kuq të kinemasë franceze Cezar. E veshur me...

 • 5782 Lexime
 • Një foto e publikuar nga modelja Naomi Campbell, ngjalli komente dhe nostalgji për yllin e ndjerë të muzikës Michael Jackson. Michael shfaqet pranë modeles me një veshje të thjeshtë, një palë gjinse dhe një bluzë. Kjo foto është konsideruar si një ndër fotot më origjinale të këngëtarit, pasi yllin...

 • 2620 Lexime
 • TIRANE- Partnerja e Stine, Graciela ka ndarë me ndjekësit në Instagram një video ku shfaqet me vogëlushen e tyre, Estia. Ka qenë pikërisht Graciela ajo që ka prezantuar sot për herë të parë vajzën e saj, frut i dashurisë me kantautorin. “#Buzequmeshtja#kangrene#cokollate#oooozotdotahajfare ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🐣🐣🐣🐰🐰💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎 #jetaimeee “, shkruan Graciela në një...

 • 1362 Lexime
 • Gigi dhe Bella Hadid kanë qenë protagoniste gjatë Milano Fashion Week. Të gjithë i duan ato, por vajzat, shumë të zgjuara kanë sfiluar vetëm për disa firma të famshme. Mikesha shumë të afërta të stilistëve dhe dizenjuesve të ndryshëm, motrat Hadid janë të gjendje të duken shumë sensuale me...

 • 12854 Lexime
 • SHBA- Pavarësisht lajmeve për një krizë të mundshme mes tyre, këto foto tregojnë krejt të kundërtën. Bëhet fjalë për aktorin e njohur ‘Ezel’ Kenan Imirzalioglu dhe bashkëshorten e tij, Sinem Kobal. Në disa foto të publikuara sot nga mediat turke, çifti shfaqet duke darkuar në një jaht në Miami...

 • 2792 Lexime
 • Paris Hilton është fotografuar mbrëmë në Beverly Hills. Trashëgimtarja e hoteleve Hilton ishte veshur me një fund të shkurtër me katrore, cizme të gjata të zeza dhe një bluzë të ngushtë, në të cilën mungonin sytjenat. Bukuroshja 36 vjeçare i ka buzëqeshur përzemërsisht fotografëve. (da.xha/BalkanWeb)

 • 7022 Lexime
 • Irina Shayk shumë shpejt pritet të bëhet nënë për herë të parë. Modelja me origjinë ruse po jeton momentet e saj më të bukura dhe duket se po shijon një pushim larg pasarelave. E dashura bukuroshe e Bradley Cooper ka realizuar një udhëtim në Disneyland. E veshur sport modelja...

 • 10558 Lexime
 • Ajo është një nga ish-banoret më të përfolura të Big Brother Albania. Bëhet fjalë për Françeska Jaçe. Teksa është duke pushuar në brigjet e Vlorës me mikeshën Enca Haxhia, Françeska ka guxuar të provokojë me gjoksin e saj. Prej disa ditësh ato po shijojnë rivierën shqiptare në shoqërinë e...

  Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.