Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

KOLONJË-Dhuna e vazhdueshme ndaj bashkëshortes së tij i ka kushtuar lirinë një 38-vjeçari nga Erseka, duke përfunduar kështu pas hekurave. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se Klodian Dhëmbi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj shtetases S.DH, 31 vjeçe. NJOFTIMI I POLICISË Specialistët e Seksionit për Krimet...

LEZHË- Një banesë është djegur plotësisht në Lezhë. Banesa e Gjek Lekës ndodhet në afërsi të shinave të trenit në Ishull Lezhë. Të gjithë familjarët kanë qenë në shtëpi, kur kanë konstatuar flakët dhe kanë dalë jashtë menjëherë duke shpëtuar mrekullisht. Paraprakisht dyshohet se shkak për zjarrin ka qenë...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.