Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

TIRANE- Lihet në burg 21-vjeçarja që helmoi me fostoksinë vjehrrën e saj. Mësohet se gjykata ka caktuar masën ‘arrest me burg’ për Marjana Cmetën, e cila një vit më parë vrau vjehrrën e saj Lirije Lami. Kjo masë është caktuar edhe për Agim Lamin, Hysen Shehun dhe Arben Saliun....

TEPELENE- Një 83-vjeçar ka humbur jetën pasi kasollja në të cilën flinte ishte përfshirë nga zjarri. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 07:50 në një stan bagëtish në fshatin Lekël të Tepelenës. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se ka humbur jetën shtetasi Alisha Mullaraj, bari në këtë...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.