Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |
FLASH

GJIROKASTER– Dy persona janë arrestuar nga policia e Gjirokastrës, pasi ishin shpallur në kërkim për veprën penale “Prodhim dhe shitje e lëndëve narkotike”. Seksioni i Hetimit të Narkotikëve në D.V.P Gjirokastër në bashkëpunim me Forcat e Posaçme “SHQIPONJA”, pas një pune të mirëorganizuar është bërë kapja e shtetasit të...

TIRANE- Një zjarr i përmasave të mëdha ka përfshirë sot një ndërtesë në kryeqytet, ku kati i parë përdorej si magazinë. Ngjarja në fjalë është regjistruar në rrugën ‘Jordan Misja’. Zjarri ka përfshirë katin e parë ku ndodhej magazina me dyshekë, ndërsa sipër ishte shtëpi. Sipërfaqja e përfshirë nga...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.