Menu Krye Të Fundit | Shqipëria |

Analisti Andi Bushati ka kthyer vëmendjen nga debati i fundit publik në lidhje me marrëveshjen e 18 majit Rama-Basha që në thelb kishte garantimin e zgjedhjeve të lira dhe të ndershme. Sipas Bushatit, Rama nuk e shkeli marrëveshjen, duke e quajtur gënjeshtar Bashën, sepse që në momentin që mbylli...

Ministrja e Shëndetësisë dhe Kujdesit Social, Ogerta Manastirliu, gjatë një konferencë për shtyp tha se tani  qytetarët do ta kenë më të lehtë të marrin dokumentat falë procedurave të reja. Manastirliu tha se të gjitha dokumentet e nevojshme mund të merren nëpërmjet portalit e-albania duke shmangur kështu vonesat e panevojshme. “Këshilli...

TIRANE – Dy persona kanë rënë në prangat e policisë në Tiranë për kontrabandë medikamentesh farmaceutike. Në zbatim të Planit të masave “Pangea X”, për goditjen e aktivitetit kriminal të shkeljes së të drejtave të pronësisë industriale/intelektuale për produktet farmaceutike të falsifikuara”, në kuadër të operacionit policor “Pangea X”,...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.